Бізнес-партнеру хмельницького депутата підкинули ще 5,3 млн. грн на реконструкцію дитсадка

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів здійснило корегування проекту реконструкції дошкільного навчального закладу №3 з добудовою приміщень на пров. Жукова, 5 у Хмельницькому, додатково виділивши 5 млн. 319 тис. грн.

Кошти провели через систему “Прозорро”, шляхом переговорної процедури. Пояснюється, що у листопаді 2015 року відкриті торги з реконструкції дитсадка виграло хмельницьке ТОВ «Будівельний Альянс Груп». Загальна вартість робіт становила 14,6 млн. грн.

Замовник підтвердив, що наразі підрядник використав виділений ресурс. При цьому, в процесі здійснення авторського нагляду за ходом будівництва проектною організацією, технаглядом, представниками замовника і підрядника було виявлено ряд додаткових робіт, які не передбачені початковою проектно-кошторисною документацією, але виконання яких є вкрай необхідним для забезпечення повного циклу робіт та здійснення якісного ремонту приміщень.

Застосувавши п.6 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», управління капітального будівництва обрало ТОВ «Будівельний Альянс Груп» на освоєння 5,3 млн. грн.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ «Будівельний Альянс Груп» заснував і керує хмельничанин Іван Крутилко. Також Крутилко є бізнес-партнером депутата Хмельницького міської ради Андрія Кветка у фірмах “Заріччя центр” і “Енергопарк Поділля”.

Крім того, Кветко очолює комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

 1. Копеечка до копеечки и очередной миллиончик сбреют в кишеньку.

  • от жеш ти падлюка.
   вони новий дитячий садочок побудували, тепер роблять ще реконструкцію старого приміщення

   • Дятел ты. они его. что за бесплатно делают? Как обычно пишут цемент м-500, а на самом деле бодяжат песком. Через пару лет можно заново ремонт делать.

    А может ты и есть Андре Кветко?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.