Поліцейська з Хмельницького: керівництво поліції стало місцевими князьками

Працівник поліції з Хмельницького Тетяна Атаманова підтримала своїх колег із Харкова, котрі виступили проти корупції у лавах нової поліції. Про це йдеться у матеріалі видання newsgood.com.ua.

Зокрема, під статтею працівника харківської поліції вона залишила коментар.

11111

Згодом, коли тема отримала поширення, Тетяна Атаманова пояснила свою позицію розлогим постом у соцмережі.

«Оскільки мій спонтанний, можливо надто емоційний, допис в мережі викликав підвищений інтерес громадськості до існуючих проблем в патрульній поліції та предбачаючи кампанію з моєї дискредитації, яку без сумніву керівництво ПП разом із «друзями» розгорнуть проти мене, хочу пояснити свою позицію.

Завжди з глибокою повагою відносилась до справжніх поліцейських, до яких відношу і багатьох колишніх міліціонерів, які чесно служили та служать закону. В колах правоохоронців виносити сміття «на загал» не прийнято. В значній мірі, переконана, що це виправдано, якщо проблеми стосуються певних службових питань, помилок тощо. Як кажуть, не помиляється той, хто нічого не робить. У той же час, переконана, що поліцейський, який зобов’язаний забезпечити реалізацію закону, вправі розраховувати на дотримання його власних законних прав.

Кілька слів про себе. До минулого місяця працювала в Управлінні патрульної поліції у м.Хмельницькому.

Пишаюсь тим, що всупереч багатьом перешкодам пройшла відкритий, чесний конкурс та мала змогу служити у цьому підрозділі поліції. Пишаюсь більшістю своїх колег, роботою, яку ми робили… можливо не цілком професійно, але з повною самовіддачею та чесно.

В патрульну поліцію я, як і більшість моїх колег прийшли не лише за зарплатами, а перед усім, на хвилі ентузіазму, за мрією – принести на наші вулиці цивілізований, європейський порядок, чесність, порядність, повернути довіру людей в справедливість. Перших декілька місяців після запуску патрульної поліції ми горіли на роботі, відчували вдячність простих громадян, навіть окремих правопорушників, яких ми притягували до відповідальності.

Проте, з часом все почало змінюватись на гірше. Керівництво стало «високим начальством», якому не лише перечити, а й висловлювати власну думку заборонено.

Щоб показати свою перевагу над роботою колишнього ДАІ, нам довели вимогу щодо необхідності істотного збільшення кількості складених адмінпротоколів та постанов.

Змінились функції так званого «моніторингу», який замість надавати допомогу патрульним у складних та нестандартних ситуаціях, почали використовувати лише для присіпування, вишукування підстав для зрізання зарплати, накладання так званих штрафів.

До травня місяця до моєї роботи та до мене особисто жодних зауважень не було, аж поки не захворіла. Хворіти в нас, як виявилось теж заборонено, а перебування на лікарняному безумовно свідчить про «шлангування» і є підставою для накладення штрафу. Не пройшло безслідно перебування на стаціонарному лікуванні у критичному стані в хірургічному відділенні лікарні і для мене. Мені повідомили під підпис, що з моєї зарплати буде утримано 2 тис. грн., а реально було утримано – 4 тис. грн. На мої усні звернення причину такого значного утримання керівництво мало з’ясувати в Департаменті ПП. З’ясовують і досі …

Наступна історія ще краще ілюструє нові порядки, та ставлення до законних прав підлеглих.

Так, згідно закону, я як мати двох малолітніх дітей, вправі одержати щорічну відпустку у зручний для мене час, проте у задоволенні відповідного рапорту мені було відмовлено. Не допомогли і аргументи неможливості залишити самих дітей упродовж липня. Начальник управління мені заявив, що такого права я не маю, а закон для нього один – вказівка Департаменту. Вказане змусило мене звернутись до управління держпраці, яким відповідні роз’яснення обґрунтованості моїх законних вимог були направлені в Управління та Департамент ПП. Лише після цього, мені дозволили написати рапорт на таку відпустку. У той же час, чомусь, допомогу на оздоровлення, яка згідно закону обов’язково щорічно підлягає виплаті кожному поліцейському, мені виплачують досі…?!

Як, думаю, Ви вже здогадались, така «зухвала» поведінка не могла не викликати «належної» та «справедливої» реакції командування управління. Мені було виявлено неабиякий «знак шани» – за мною закріпили персонального працівника моніторингу, яка денно і ношно слідкувала за моїм зовнішнім виглядом, поставою, «обліко морале» в соцмережах, поведінкою у побуті, змістовністю проведення дозвілля та таке, інше …

Я перетворилась на «суцільний недолік», що, правда, не стосувалось виконання передбачених законом обов’язків.

Мені постійно та неоднозначно «натякали», що я небажаний персонаж, і з такою поведінкою довго в управлінні не протримаюсь. Тому відпустили мене з неабияким полегшенням.

Не полишили мене в спокої і після мого переведення з ПП. Вже впродовж декількох тижнів не можуть виплатити заборговану зарплату. Також чомусь до цього часу не передали необхідних документів для нарахування зп за новим місцем роботи…?!

Сподіваюсь, що публічне висвітлення моєї позиції, як мінімум зіб’є ареол всемогутності та вседозволеності в окремих керівників патрульної поліції, примусить згадати про наявність в підлеглих передбачених законом прав.

Вважаю, головне кредо у житті це бути чесними перед самими собою.

Я дякую за підтримку своїм колишнім колегам.

Прошу поставитись із розумінням до того, що із відомих причин вони не можуть собі дозволити висловлюватись відкрито»

2222

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 25

 1. Те, що написано ймовірно є правдою, оскільки таку інформацію вже чув від знайомого поліцейського. Не дарма Хатія пішла у відставку. Все загнивання йде від голови, тому у всьому винен Аваков, якого якнайшвидше треба звільнти, а на його місце призначити Мустафу Найема.

  • Да хоть Дональда Трампа быки внизу все испортят.

  • Шило на мило поміняти?

  • Наприкінці 70-их -:- напочатку 80-их в Радянській Армії був росповсюджений такий лозунг (цитую російською) – «Советская Армия есть плоть от плоти и кровь от крови Советского народа». Цей лозунг (якщо його трошки перефразувати, але суть не змінюється) актуальний і на даний час. Тобто, які проблеми у суспільстві (це в першу чергу) і в державі, такі проблеми і в міліції / поліції, і в збройних силах, і в політикумі. Наприклад, згадайте, що коли ви визиваєте таксі, то частіше всього приїзджає машина без «шашечок». Водій при цюму пояснює, що дорогі податки і ліцензія, і в той же час ремствує, що «там наверху» усі крадуть. А сам він що, не краде таким чином? І так, нажаль, таким чи іншим чином, робить більшість нашого народонаселення (знизу – меньше, зверху більше). А що до тих «верхніх», то видатний англіський письменник ІІ-ої половини ХХ-го сторіччя Джордж Оруэлл написав (знову цитую російською): «…Люди, которые голосуют за неудачников, воров, предателей и мошенников, не являются их жертвами. Они соучастники…”. Чи можна подумати, батьки чи діди цих «верхніх» не проживали (образно кажучи) «разом з нами в одному селі» і не (знову образно кажучи) «крутили бикам хвости». Чи їх Путін / Обама / Рюте / Меркель до нас послали? Просто їхні онуки / діти більш нагліші (а не розумніші) за інших. І поки ми це не зрозуміємо, толку не буде. Тільки є досить суттєвий ризик, що Україна за цей час (нерозуміння) загине, і в цей раз вже (через глобалізацію) назавжди.

 2. Любит колхозное начальство у ментов быковать. Как говорили в армии : хочешь узнать. что за человек дай ему лычки сержанта. Сразу все жополизство и дерьмо вылазило на поверхность.

 3. Підтримую Васю 100%. Круто сказано і точно в 10.

  • Не підтримую Васю, в частині “поміняти Авакова на Найема.” Що , нема в Україні професійних юристів, які можуть очолити таке життєвоважливе міністерство? Найем журналіст, зіпсований ВРУ.

 4. Тетяна. На таких як Ви тримається цей світ. Бажаю Вам вистояти. За Вами МАЙБУТНЄ! Хай Вам Бог допомагає!

 5. Правильно панове, українці! Призначайте Наєма, Саакашвілі, Деканоїдзе, Шеварнадзе, Трампа, Бальчуна, Рабиновича, Штанмаєра, Меркель з Обамою, а самі тихцем на заробітки в Польщу.

  Хворе суспільство. БІДА!

  • не всі ж хворі, не все так страшно. Виявляється треба лише не боятись, а діяти. Але … цей випадок виняток, а не правило. Покищо …

  • Если сами тупые, то значит надо мозги экспортировать. Америка мозги со всего мира высасывает и живет поэтому припеваючи.

 6. Класно написано про “плоть і кров”. Хоча, не все так погано в новій поліції. Мала молодець! Поважаю!!!

  • Звичайно, класний демарш зробила Тетяна. Але це ж тому, що її “довели” (чи було б це в іншому випадку?). І чи підтримають її інші? І у що особисто їй це “вил’ється” (щось у мене погане передчуття)? А може допоможемо їй, а? Тільки яким чином ? Подумаєм разом (робили ж колись мітінги: “Руки прочь от Вьетнама” чи “Свободу Луису Корвалану”.?

 7. “КАЖДЫЙ СМОТРИТ СО СВОЕЙ КОЛОКОЛЬНИ”

  А відносно сказаного екс-патрульною, я НЕ ВІРЮ В ТЕ, ЩО ВОНА СКАЗАЛА!!!
  Шановна Тетяна, ти йшла на службу і мала знати що СЕЛФІ…СЕМУЛЯЦІЯ хвороб і т.д.- у цій структурі непроходить.

  • Ну що ж це за патріоти України, які грамотно не можуть написати українською (симуляція, а не семуляція)? Задовбали!!! А ще і інших повчають. Хоча, чесно сказати, я сам (дивись вище) далеко не впевнений, що Тетяна була б такою справедливою, якби це не стосувалося її особисто. Менталітет тутешніх такий.

 8. Володимире. Для мене звісно важлива зарплата, відпустки та інші “шкурні” інтереси. Проте набагато важливіша гідність, яка несумісна з пристосуванством, терпимістю до свавілля, лицемірства та несправедливості. Саме почуття гідності завжди давало мені сміливість гостро реагувати на намагання зробити з поліцейських безсловесних та безправних рабів. Я завжди відкрито висловлювалась, часто всупереч “правильній” думці начальства, незалежно від того чи це стосувалось наших соціальних прав, чи обговорення проблем службової діяльності. Хоча, я дійсно не Жанна д’Арк, і не Дон Кіхот…

  • КЕРІВНИЦТВО для того і є, аби організовувати правильно роботу та присікати таких самовпевнених та хитрих осіб.

   • Ментовско-полицейское руководство думает не о работе, а о том кого бы нагреть на бабло. Чтобы потом раскатывать на крузаках и хатынки по 500 квадратов отстраивать. А потом скулить то не я, то моя жена супер-пупер бизнесвумен, а я побелить покрасить.

  • Шановна пані Тетяно, дай Вам ,боженьку, сили і здоров’я, і не звертайте уваги на таких як хуйленко(путенко)

 9. Вася! Етот Анонимный почитатель КЕРІВНИЦТВА, тот же что “КАЖДЫЙ СМОТРИТ СО СВОЕЙ КОЛОКОЛЬНИ”, – наш polisbot. Зуб даю – “Работы парикмахера – стилиста Виталия Крамара”. http://leviton.com.uк
  Почерк! Стиль! Как всегда “безукоризненно” – безграмотно, паливно, прогнозированно и тупо!!! Виталька, молодец, так держать. Быренько бросай ссылочку начальству, тебя похвалят, почешут за ушком …

 10. Люди, все залежить від нас, —жидів нахуй,— а Саакашвілі в президенти!!!

  • До відома пані КАМ’ЯЧАНКИ: Ті із Грузії, у кого фамілія закінчується на ….швілі, теж… , такі так. Доречі, “даже Ленин, друг детей и то кажется ….” (так співав В.Висоцький) теж … “такі так”. А предки його (прадід та дід) родом з території колишньої Кам’янець-Подільської губернії (зі Старокостянтинова). Такі так, ги-ги.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.