Діючий шепетівський “Пронекс” не може розпоряджатися купленим майном у підприємства, яким керують росіяни

ТОВ “Шепетівський гранкар’єр “Пронекс” поскаржився правоохоронним органам на бездіяльність виконавчої служби юстиції, яка неспроможна забезпечити доступ до викупленого майна.

Текст відповідного листа керівництво підприємства надіслало “Незалежному громадському порталу”.

Згідно з ним, 19 жовтня через систему електронних торгів арештованим майном «СЕТАМ» було продано майновий комплекс (нерухоме майно) площею 5,3 тис. кв. м, що належало  ПрАТ«Шепетівський  гранкар’єр «Пронекс». Новий власник майна – ТОВ «Шепетівський  гранкар’єр «Пронекс» (організації мають однотипну назву, але різну форму правління та власників – НГП) 22 листопада оформив свідоцтво на право власності на нерухоме майно, але потрапити до нього не може.

%d0%b2%d0%b8%d1%82%d1%8f%d0%b3

 

%d0%b2%d0%b8%d1%82%d1%8f%d0%b32

Голова правління  ПрАТ найняв приватну охоронну службу, мотивуючи це тим, що охороняє земельну ділянку, на якій стоять будівлі і решта нерухомості, які ще нереалізовані виконавчою службою.

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%822

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, власником ПрАТ«Шепетівський  гранкар’єр «Пронекс» виступає росіянка Марія Фокіна. Цій ж особі належить ПАТ “Полонський гірничий комбінат”, який з жовтня 2016-го знаходиться у стадії банкрутства.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. – ГУ НП у Хмельницькій області в проваджені знаходяться справи порушені за заявами ПАТ ПГК : 1. Справа №12014240200000124 – по ШБУ-56
    2. Справа №12015240200000456 – крадіжка щебеню фр. 5-20 -5000 тн. (Мартинюк)
    3. Справа №12014240200000132 – реалізація бур. Станка ПАТ «ПГК» (Тесля)
    4. Справа № 1201524020001516 – Шепетівка – розкрадання майна ПрАТ«Шепетівський гранкар’р «Пронекс» Головою правління Пилипчук С.М. через ТОВ “Шепетівський гранкар’р «Пронекс”
    5. Справа № 12015240200000561 – від 02.12.2015 року ст..271/2 ККУ загибель Салюка Ю,І.(Мартинюк)
    По результатам їх дослідження суд має дати правову оцінку, але слідство затягується, а майно розкрадається…

  2. Рекомендую через бізнес пошуковий ресурс “Youcontrol” дослідити, ким і коли засновано ТОВ “Шепетівський гранкар’р «Пронекс”

  3. В наслідок незаконних дій голови правління ПрАТ «Шепетівський гранкар’єр «Пронекс» Пилипчука Сергія Миколайовича, а саме, підробка протоколів Наглядової ради, незаконно створено нове підприємство ТОВ «Шепетівський гранкар’єр «Пронекс», куди незаконно співзасновником введено підприємство ПрАТ «Шепетівський гранкар’єр «Пронекс» та внесено зміни до спеціального дозволу на видобуток корисних копалин, а також відчужено майно ПрАТ «Шепетівський гранкар’єр «Пронекс» , внесено як статутний капітал у ТОВ «Шепетівський гранкар’єр «Пронекс» без відома акціонерів.
    З цього приводу відкрите кримінальне провадження №12015240270001516 іде досудове слідство.

  4. “За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, власником ПрАТ«Шепетівський гранкар’єр «Пронекс» виступає росіянка Марія Фокіна. Цій ж особі належить ПАТ “Полонський гірничий комбінат”, який з жовтня 2016-го знаходиться у стадії банкрутства.” – на підприємствах працюють громадяни України, яких намагаються і обікрали не росіяни, а шахраї, якщо виконати їх вимоги, всі борги по зарплатам, податкам, ін. зобов’ язанням цих підприємств не будуть повернуті… зараз шахраями роздаються обіцянки, тобто вішається “лапша” на вуха, що вони запрацюють і будуть платити податки і зарплати, основна їх ціль знищити все, так як раєом з ними щезнуть борги перед ФГВФО у розмірі 100 млн.грн….

  5. Корінням проблем на «Полонському гірничому комбінаті» й усіх підкилимних баталій бізнесових структур є кредит «Брокбізнесбанку». «ПГК» відкрив кредитну лінію ще у 2008 році. Дуже цікаво, що у 2011 і 2013 роках були підписані додаткові угоди по кредиту. Гарантом боргового зобов’язання полончан виступив «Шепетівський гранкар’єр «Пронекс». Зараз там також дуже важка ситуація, і про неї піде мова у наступній публікації. Шепетівський кар’єр під гарантію іпотеки заклав свій майновий комплекс. Чомусь до 2014 року (хоча кредитна лінія була розписана до 2011 року), банк не задавав жорстких запитань щодо кредиту, а тепер через суд вимагає стягнути з боржників майже 100 мільйонів гривень!
    Вже є рішення суду і майнова оцінка – у відшкодуванні боргу. З подачі позову «Брокбізнесбанком», на торги мають виставити майно «Пронекса», яке оцінили всього у сім мільйонів гривень! Арештоване майно шепетівчан, як ви вже здогадалися, перебуває на зберіганні… «Полонської гірничої компанії» пана Мартинюка! До речі, в Шепетівці, як нещодавно в Полонному, вже створена «Шепетівська гірнича компанія», де фігурують знайомі прізвища.
    З огляду на діяльність структур Володимира Мартинюка, ту безпечність, з якою він діяв, можна припустити, що гру довкола «Полонського комбінату» і «Пронекса» ведуть на дуже високому рівні. Мартинюк, що цілком очевидно, гравець не самостійний. http://pvisti.info/index.php/economy/2112-heneraly-hranitnykh-karieriv

  6. Складно припустити з яких причин і міркувань, державним виконавцем Нещадим І.С. усе вказане майно передано на відповідальне зберігання третій особі, яка не має будь-якого відношення до підприємства боржника та яка була створена із злочинним рейдерським наміром позбавити ПАТ «ПГК» права власності на майно, а саме: ТОВ«Полонська гірнича компанія» адреса: 30500, Хмельницька область, м. Полонне, вул. Декабристів, буд. 53, код ЄДРПОУ №39735562, дата реєстрації 07.04.2015 р. з розміром статутного капіталу 1000 (одна тисяча) грн., директор Мартинюк Володимир Мефодійович, а засновником є його син Мартинюк Богдан Володимирович. Окрім зазначеного, Мартинюк Володимир Мефодійович є співзасновником та керівником ТОВ «Синявські граніти» ідентифікаційний код 32987356, ТОВ «Подільський граніт» ідентифікаційний код 34638902, ТОВ «Агроінвест» ідентифікаційний код 32079218 які зареєстровані за адресою: вул. Івана Франка, 9, с.Нова Синявка, Старосинявського району, Хмельницької області.
    По усіх трьох підприємствах порушено провадження у справах про визнання банкрутом та відкриті ліквідаційні процедури, загальна сума кредиторських вимог по яких складає більше 120 000 000 грн., та проти якого проводяться слідчі дії у двох кримінальних провадженнях по ст. 191 КК України Старосинявським відділенням Летичівського відділу головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.

  7. Як було описано в публікації від 15.09.2016 на порталі про ПрАТ«Шепетівський гранкар’єр «ПРОНЕКС» події, що відбулися на на ПАТ «Полонський гірничий комбінат» повторюються за аналогічною схемою і в Шепетівці.
    Так під час охорони арештованого майна приватною охороною на ПАТ «Полонський гірничий комбінат» дивним чином зникає з території підприємства:
    – Вантажний самоскид БелАЗ (вантажопідйомністю 40 тон) – 5 одиниць;
    – Вантажний самоскид КРАЗ 65055 – 3 одиниці
    – Фронтальний навантажувач Hunday 770A – 1 одиниця
    – Газель 3302 – 1 одиниця
    – Волинець – 1 одиниця
    – Причіп – 1 одиниця.
    На даний час розслідування «триває» …….?
    Занепокоєння викликає факт, що 6 грудня 2016 року голова правління ПрАТ«Шепетівський гранкар’єр «ПРОНЕКС» Косогов Валерій Андрійович позвільнявши всіх працівників товариства, знімає з охорони працівників та передає всю територію, обладнання, техніку та матеріальні цінності під охорону приватній охороні. Тепер працівники підприємства не мають можливості попасти на підприємство, та отримати трудові книжки та документи про звільнення. Працівників попередив – на підприємство не ходити, там нічого робити.

  8. Ну і на дану хвилину йде рейдерське захоплення ПАТ «Полонський гірничий комбінат» . Ще не все розікрали є ще чим поживитись . Ну а влада і правоохоронні органи на це не реагують … Чому ?!!! Хто в цьому зацікавлений .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.