На Хмельниччині використано понад 10 млн. грн коштів ЄС і ООН – облрада

Протягом цього року на Хмельниччині використано понад 10 млн. грн коштів ЄС і ООН

Про це зазначено у звіті голови ради Михайла Загородного, який буде озвучено на черговій сесії облради 23 грудня.

Мова йде про реалізацію третьої фази спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Метою Проекту є сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив.

Зокрема, в Ізяславському, Білогірському, Старосинявському, Новоушицькому, Віньковецькому, Волочиському, Шепетівському та Чемеровецькому районах надавалася підтримка мікропроектам у традиційнійних сферах, зокрема енергоефективності, охорони здоров’я, довкілля і водопостачання у сільській місцевості. Домінуючими з цих проектів за типологією були проекти з енергозбереження (26 з 31, що становить 83,9%).

Загалом, реалізовано 31 мікропроект на загальну суму 9 млн. 174 тис. гривень.

Окрім того, були впроваджені ще 4 мікропроекти на чотирьох сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах у Красилівському та Городоцькому районах на загальну суму 2 млн. 975 тис. гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.