Дунаєвецька міськрада стала призером конкурсу від Мінрегіону

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України визначилося з призерами конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році.

Про це повідомляє сайт “Децентралізація влади”.

У номінації «Сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад» Дунаєвецька міська рада об’єднаної територіальної громади Хмельницької області нагороджена Дипломом ІІІ ступеня. Відзнаку присуджено за розроблення та реалізацію програм і проектів в об’єднаній територіальній громаді.

Загалом, фіналістами цьогорічного конкурсу стали 23 органи місцевого самоврядування, з них: районні ради – 1; міські  ради – 10; сільські та селищні ради – 5; сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад – 7.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. якщо це кращі ? то навіть уявити собі не можна які гірші … Це повний……

  2. 15 грудня відбувся Форум об’єднаних громад, на якому прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступив з промовою. Основний акцент доповіді був зроблений на те, що землі поза межами населених пунктів мають бути передані в управління об’єднаних територіальних громад, і Уряд готовий внести відповідний законопроект до Парламенту -http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3896

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.