«Батьківщина» лідирує на виборах в об’єднаних громадах

Згідно з попередніми результатами, «Батьківщина» перемогла на виборах в об’єднаних громадах, отримавши 32% депутатського корпусу серед кандидатів від партій.

Як повідомила лідер партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, з 410 мандатів (всього балотувались 850 посад депутатів та голів громад)  депутатів об’єднаних громад, за які боролися представники партій, “Батьківщина” отримала 128.

Юлія Тимошенко також зазначила, що попри заяви Блоку Петра Порошенка про “перемогу” на виборах, кандидати від БПП здобули лише 49 з 410 мандатів, тобто лише близько 12% від загальної числа мандатів представників від партій.  Тим часом низка ЗМІ оприлюднила інформацію від БПП про “перемогу на виборах у об’єднаних громадах кандидатів, яких підтримує БПП”. Але  у чинному законодавстві немає такого поняття, як “підтримуваний партією кандидат”. Є або член партії, якій балотується на мажоритарному окрузі, або кандидат, якого висуває партія у своєму партійному списку. Спроби якось інакше позначити “своїх” кандидатів є або фальсифікацією або маніпуляцією. Тобто, БПП відверто маніпулює цифрами та термінами.

Юлія Тимошенко подякувала всім людям, які підтримали партію «Батьківщина» на виборах об’єднаних громад та відзначила високу явку, яка сягнула 60%. Вона зазначила, що «Батьківщина» формуватиме фракції в усіх об’єднаних громадах, де партія здобула перемогу.

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Тільки дибіли від партій балатуються в депутати тому більше 300 отримали перемоги без партій .

  2. Це бютоголові замовили такий рейтинг?

  3. Видатний англіський письменник ІІ-ої половини ХХ-го сторіччя Джордж Оруэлл написав (цитую російською): «…Люди, которые голосуют за неудачников, воров, предателей и мошенников, не являются их жертвами. Они соучастники…”.
    Вся наша т.з. «еліта» не від Путіна / Обами / Рюте / Меркеля чи з Марсу. Їх батьки чи діди ще проживали «разом з нами в одному селі» і «крутили бикам хвости». Просто вони нагліші (а не розумніші) за інших (певно батьки / діди так їх виховали). І поки ми це не зрозуміємо, толку не буде. Тільки є досить суттєвий ризик, що Україна за цей час (нерозуміння) загине, і в цей раз вже (через глобалізацію) назавжди.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.