Стали відомі кандидати на посади трьох голів РДА Хмельниччини

Національне агентство України з питань державної служи проводить конкурсний відбір кандидатів на посади трьох голів райдержадміністрацій Хмельниччини (Ярмолинецької, Шепетівської і Полонської), які є вакантними. Старт конкурсу 18 листопада дав Президент, підписавши відповідне розпорядження.

За посаду голови Ярмолинецької РДА змагаються трьоє кандидатів: заступник начальника управління Нацдержслужби України у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, учасник АТО Віктор Міщишин; екс голова Кам’янець-Подільської районної ради Микола Жоган; заступник генерального директора з економіки та фінансів Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» Дмитро Паробок.

На крісло голови Шепетівської РДА претендують чотири особи: колишній заступник голови Шепетівської районної ради Віталій Бузиль; місцевий адвокат Роман Підопригора; податківець Валентина Ординська; В’ячеслав Лагутенко.

На місце голови Полонської РДА подали документи трьоє бажаючих: приватний підприємець Віктор Солодкий; діючий керівник апарату Полонської РДА Олександр Бобров; голова правління ПАТ “Майдан-Вильський комбінат вогнетривів” Олег Янчук.

9 грудня відбулося тестування претендентів. За його підсумками “вилетіли” Микола Жоган і Валентина Ординська, як набрали нуль балів.

%d1%82%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b8

На 15 грудня заплановний етап співбесід з кандадатами, котрі пройшли тестування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Цікаві все ж таки результати вийшли. Виходить що є державні службовці, які мають понад 25 років стажу і набрали 0 залікових балів, тобто відповіли меньш ніж на половину запитань.. А головний танкіст області молодець – вперто пхає своіх “народно-уонтролівців”, які на останніх місцевих виборах ледве понабирали трошки більше 1%, бо такий мають авторитет… Той же Підопригора в Шепетівці мав останнє 10 місце серед кандидатів на мера і ледве набрав 1%… Йдемо до повноі деградаціі держслужби…

  • Що тут цікавого? Підопригора нормальний адвокат, закони знає та й пройшов тести.

   • Якщо адвокат чи юрист не відповідає на юридичні тести то це позор. Відповідно бухгалтер на рівних із ними точно не потягається

  • Нічого дивного , незнаю як у Шепетівці , але грушоголовий мент Жоган тупий ! До того нікчема та нахаба. Тільки вдуматись юрист та магістр державної служби , цілий полковник – ноль . Рs – хабарі , наглість та підлабузництво тут недопомогли. Стидоба.

   • Судячи з вашого коментвря у вас неприязні відносини з Жоганом, через що ви вирішили їх висвітлити на публіку. Сенсу в цьому ніякого!

    • Сенс ?, амбіції , особиста? Все пояснюється дуже просто – тотальна , безпросвітна , жадібна і нагла тупість продажного і прогнилого наскрізь мента-алкаша Миколи Жогана!

 2. Міщишин і при Ядусі займав не малу посаду…, люстрація в дії.. Де ж замовкли принципові люстратори? Чи отримали депутатські мандати від Гереги і тепер працюють тільки під замовлення?

  • Структура в якій працював Міщишин ніколи не відносилася до ОДА. Так що ні під Ядухою, ні під Прусом, ні під Загороднім він бути не міг.
   Міщишин все життя був в Соборі і з партії в партію не бігав як це робили деякі.

   • У В.Міщишина є досвід , знання та цілеспрямованість . Думаю це проба , потенціал дуже високий , ми ще не раз будемо чути про Міщишина. Він зробив себе сам , і духу вистачить продовжувати. Результат буде! Мав за честь працювати разом , трохи шкода що шляхи незводять у одну команду на даному етапі . Пане Віктор -перемоги !

   • Вибачаюсь, він був вище ядухи – він був під януковощем з азіровим!

    • Риги рвуться до влади!

     • Ну Міщишин, до прикладу відтарабанив весь Майдан включно з Грушею і 20-м лютого плюс АТО в 8-ці, так що пов’язувати його з ригами це принаймі смішно.
      Тай вся ОДА знає як Ядуха грузив їхнього Гоцького після кожних виборів, аби той зняв Міщишина, навіть Бернацьку з цього приводу посилали на Київ. Але щось не зрослося їм.

 3. Та з того підопригори такий адвокат як з г….а пуля. Докотились… Немає управлінців?

  • Є управлінці! Імбіцили із Свободи! Чесні курва як їх Мохніцький! ( Вкрав за декілька місяців більше ніж риги за декілька років, були голодранцями а стають олігархами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.