На реконструкцію обласного кардіодиспансеру у центр кардіології і кардіохірургії передбачено 34 млн. грн

Проектом обласного бюджету на 2017 рік на капітальні видатки у галузі охорони здоров’я плануються асигнування на суму 51 млн. 497,5 тис. гривень.

Про це зазначено у звіті голови ради Михайла Загородного, який буде озвучено на черговій сесії облради 23 грудня.

Левову частину коштів планується витратити на початок проведення робіт з реконструкції приміщення обласного кардіодиспансеру з метою створення центру кардіології і кардіохірургії – 33 млн. 969,4 тис. грн.

Фото НГП

Фото НГП

Ще 8,6 млн. грн буде освоєно на дооснащення відділення офтальмології обласної лікарні сучасним обладнанням для проведення операцій мікрохірургії ока, 4,1 млн. грн – на співфінансування будівництва лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

Крім того, у 2017 році передбачається субвенція з державного бюджету обласному бюджету на придбання ангіографічного обладнання на суму 4 млн. 981,6 тис. гривень.

Раніше зазначалося, що у 2015 році Асоціація кардіологів України висловила занепокоєння з приводу необґрунтованої реорганізації  Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру. На їхню думку, кардіохірургія потребує підтримки та подальшого вдосконалення. Однак цей напрямок в структурі загальної кардіологічної допомоги займає близько 10 відсотків. Створені в державі кардіологічні диспансери мають більш широку функцію не лише в діагностичному та лікувальному аспекті, але і в методичному та профілактичному.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Где нам простым людям лечить свое здоровье. Давно уже положили глаз на кардиодыспансер Кланц. Где будет делать операции за деньги, которых у простого народа нет.В кардиодыспансер приезжают люди с области поправить свое здоровье,а теперь куда. Да надо делать с медициной что-то, но не таким методом.

  2. Все жиди нас перемогли з допомогою хабарника Загородного, який так піклуеться за свій народ.

  3. Где будем получать медпомощь. Кардиодиспансер строился для жителей области еще жив Поперняк который отвечал за строительство и выбивал деньги. Хирургия есть в областной больнице где в отделении кроме з,платы получают по 5000 долларов. А великий хирург Кланц еще больше. Центр города где еще не заработать деньги, а мы хорошие отдаем даром.за бюджетные деньги построим.Депутаты пусть правильно голосуют.

  4. флаксемберг+кланца (ЖИЖИ кляті) в АТО нехай йдуть. ав воно п”є українську кров, їхні діти і внуки будуть горіти в пеклі…

  5. У нас, що тільки один медичний заклад де потрібно робити ремонт(кардіодиспансер). В медичних закладів області все добре. Хай Міша Загородній поІде в районі лікарні і подивиться де потрібно давати гроші, а не за хабар давати таку суму на кардіодиспансер. На сесіІ депутати повині прийняти правильне рішення.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.