Справа фірм Лабазюка і автодорівців: обшуки тривають за 14 адресами – ГПУ

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, за оперативним супроводженням Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливих неправомірних дій з боку службових осіб Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та суб’єктів господарювання, які виконували роботи з ремонту автомобільних доріг Хмельниччини, що спричинило тяжкі наслідки, у вигляді нанесення економічних збитків державним інтересам в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Про це повідомляє сайт ГПУ.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, шляхом зловживання своїм службовим становищем, що полягає в порушенні вимог чинного законодавства України про публічні закупівлі, впродовж 2015-2016 років неправомірно сприяли суб’єктам господарювання у забезпеченні їх перемоги при закупівлі робіт із поточного ремонту автодоріг. За результатами проведених закупівель службою було укладено договори на виконання робіт із поточного ремонту автомобільних доріг державного значення на загальну суму близько 120 млн грн.

Наразі тривають обшуки за 14 адресами, а саме: в адміністративних приміщеннях Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, офісних приміщеннях суб’єктів господарювання, а також за місцем проживання та реєстрації осіб, які можуть бути причетні до вказаних правопорушень.

Крім цього, в офісі компанії “Вітагро” виданню “Українська правда” повідомили, що коментарів з даного приводу не дають, а керівники офісу перебувають на “підсумковій нараді”.

За інформацією СБУ, народний депутат України Сергій Лабазюк завдав тяжких ушкоджень співробітнику СБУ під час виконання ним службових обов’язків, внаслідок чого співробітника СБУ госпіталізовано із черепно-мозковою травмою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Видатний англіський письменник ІІ-ої половини ХХ-го сторіччя Джордж Оруэлл написав (цитую російською): «…Люди, которые голосуют за неудачников, воров, предателей и мошенников, не являются их жертвами. Они соучастники…”.
    Вся наша т.з. «еліта» не від Путіна / Обами / Рюте / Меркеля чи з Марсу. Їх батьки чи діди ще проживали «разом з нами в одному селі» і «крутили бикам хвости». Просто вони нагліші (а не розумніші) за інших (певно батьки / діди так їх виховали). І поки ми це не зрозуміємо, толку не буде. Тільки є досить суттєвий ризик, що Україна за цей час (нерозуміння) загине, і в цей раз вже (через глобалізацію) назавжди. Крім цього держава не виживе, якщо ми будемо нехтувати її правоохоронними структурами. А тут взагалі «на лицо» злочин (побиття Лабазюком співробітника СБУ), який стався через пануючі на Україні правовий нігілізм та безкарність.

    • вот вот. Но Оруэлл, не совсем представлял,вернее представлял -наличие выбора- как это голосовать” не за воров, неудачников, мошенников и т. д.” У нас, такого выбора нет, и не будет в ближайшем будущем. Соучастники “по Оруэллу” у нас все, кто голосует)) Потому что в принципе не важно, чуть больше зло, или меньше-все равно гавно.

  2. А ви не думаєте, що просто виправдовуєте себе? Певно разом проживали?

  3. Там где Сырожа ложил асфальт летом, сегодня уже дыры. Пора пацана на нары отправлять. Слово за Югой.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.