Речник СБУ: народний депутат дозволив собі нанести тяжкі ушкодження співробітнику СБ

Під час проведення слідчих дій на підприємстві народного депутата України Сергія Лабазюка, останній наніс тілесні пошкодження співробітнику СБУ.

Про це інформує речник СБУ Олена Гітлянська.

4444

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Невже ВР дасть згоду на притягнення до кримінальної відповідальності ? А такий був тіхоня.

  2. Видатний англіський письменник ІІ-ої половини ХХ-го сторіччя Джордж Оруэлл написав (цитую російською): «…Люди, которые голосуют за неудачников, воров, предателей и мошенников, не являются их жертвами. Они соучастники…”.
    Вся наша т.з. «еліта» не від Путіна / Обами / Рюте / Меркеля чи з Марсу. Їх батьки чи діди ще проживали «разом з нами в одному селі» і «крутили бикам хвости». Просто вони нагліші (а не розумніші) за інших (певно батьки / діди так їх виховали). І поки ми це не зрозуміємо, толку не буде. Тільки є досить суттєвий ризик, що Україна за цей час (нерозуміння) загине, і в цей раз вже (через глобалізацію) назавжди. Крім цього держава не виживе, якщо ми будемо нехтувати її правоохоронними структурами. А тут взагалі «на лицо» злочин, який стався через пануючі на Україні правовий нігілізм та безкарність.

  3. Знаючи Лабазюка, можу лише написати те, що коли він дав рукам волю, то це не спроста. Не виключаю, що есбушник перейшов межу дозволеного, так буває, коли дали команду: “фас”!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.