Хмельницька область посіла 6 сходинку у рейтингу забрудненості

Хмельницька область посіла 6 сходинку у рейтингу забрудненості регіонів України, який визначив журнал “Фокус”, передає ТСН.

Згідно з результатами, Хмельницька область посіла 6 сходинку. В області кваліфіковано помірно напружений екологічний стан. На теренах регіону спостерігається забрудження води і грунтів, а також є шкідливі викиди в атмосферу.

4seswoewad0

В цілому, рейтинг забрудненості областей України був складений, враховуючи низку показників. Зокрема, список критеріїв склали: викиди в атмосферу забруднювальних речовин, скидання стічних шахтно-кар’єрних, колекторно-дренажних вод, частка питної води, яка за якістю не відповідає стандарту, створення особливо небезпечних відходів І-ІІІ, концентрацію нітратів в ґрунті, а також середньорічну дозу радонового опромінення, яке одержує людина, яка 80% часу проводить в приміщенні.

Довідково. Україна займає 44 місце у рейтингу 180 країн за індексом екологічної ефективності в 2016 році.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Єрунда

  2. Аграрії забруднюють розпилюючи свої хімікати на сільських полях.

  3. какие выбросы какая сера у нас ни черта не работает у нас самая чистая область -область без производства – швейцарцы пусть позавидуют- к сожалению

  4. Если бы зи Львова мусор в Славуте не раскидывали мы бы заняли первое место. А так позасирали все . что у себя, что у соседей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.