Хмельницька мерія запланувала збільшення кількості безкоштовних точок Wi-Fi

Хмельницька мерія запланувала збільшення кількості безкоштовних точок Wi-Fi.

Відповідний регуляторний акт оприлюднений на сайті міської ради.

У вступній частині документу пояснюється, що на ім’я міського голови надійшла петиція про створення в центральній частині міста додаткових точок безкоштовного доступу до мережі Wi-Fi. Крім цього, хмельничани систематично звертались з аналогічною пропозицією налагодження безперешкодного та безоплатного доступу до вуличного Інтернету.

Запропонованим для прийняття проектом рішення виконавчого комітету пропонується, що у разі встановлення суб’єктами господарювання (з якими укладається договір на розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівельних конструкціях будівель та споруд), за погодженнями із балансоутримувачами додаткових технічних елементів (пристроїв) виключно за власні кошти, замовники тимчасово звільняються від плати за користування майном на строк повного погашення вартості наданих ними додаткових (не основних) послуг по встановленню нового обладнання (Wi-Fi).

У мерії підрахували: витрати для одного приватника на придбання основних фондів, обладнання та приладів, сервісне обслуговування точок доступу до Wi-Fi становлять 488 тис. грн з усіма податками.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.