Хмельницький обласний військовий комісаріат – кращий в Західному регіоні України

8 грудня у Хмельницькому обласному військовому комісаріаті підвели підсумки роботи обласного та районних (міських) військових комісаріатів за 2016 рік та визначились із першочерговими завданнями на 2017 рік. Про це повідомив у соцмережі Андрій Агєєв.

На зібранні були присутні всі військовослужбовці офіцерського складу обласного та районних військових комісаріатів Хмельниччини.

Військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк зазначив, що Хмельницький обласний військовий комісаріат за підсумками службової діяльності у 2016 році визнано кращим військовим комісаріатом в оперативному командуванні «Захід».

22222

«І це заслуга всього нашого дружнього колективу, який протягом усього року докладав максимум зусиль, вмінь та навичок для виконання завдань визначених Командувачем оперативного командування «Захід» та Начальником Генерального штабу Збройних Сил України» – підкреслив полковник Сергій Присяжнюк.

Одним із головних завдань у звітному році, з яким військові комісаріати області справились більше ніж на 100 відсотків, був набір громадян на військову службу за контрактом. До військових частин було направлено майже 3 тисячі військовослужбовців цієї категорії. Не гірше на Хмельниччині впорались і з виконанням плану призову на строкову військову службу.

Кращими військовими комісаріатами Хмельницької області було визнано Хмельницький об’єднаний міський військовий комісаріат, Шепетівський об’єднаний міський та Віньковецький районний військовий комісаріати.

Полковник Сергій Присяжнюк нагородив грамотами та подяками військових комісарів, які сумлінно виконували службові обов’язки, проявили розумну ініціативу та старанність.

Основними завданнями на 2017 рік військовим комісаром було визначено недопущення злочинів та подій корисливої спрямованості серед військовослужбовців та працівників військових комісаріатів, підготовка та проведення чергових призовів на строкову військову службу та набір на військову службу за контрактом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Не кращий,а саме корумпований на чолі з цим самим присяжнюком.

 2. В свій час, коли він був головою гарнізонної житлової комісії, хабар за одержання квартири досягав кількох тисяч у.є. (за 3-кімнатну – до 8 тисяч). Найближчі родичі мають магазини…

  • А скільки за час АТО його підлеглих попалося на хабарах? Що вони це тільки собі брали? Ой, Незалежний портал, Незалежний портал…

  • Це ж скільки треба було дати, щоб до цих пір втриматись?

 3. Кращий це факт! Молодець Присяжнюк!

 4. Будете ви бляді корумповані всі в котлах з смолою, а небесна сотня(ТИСЯЧІ) будуть дрова підсувати.

 5. Мій,( лічний номер офіцера),Р-817118, Був звільнений із збройних сил Укаїни, не законно,
  За скороченням штатів.
  Розберіться, Дякую.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.