Представники “Стоп корупції” закликають хмельничан обговорити проблеми діяльності поліції

Представники “Стоп корупції” взяли участь у засіданні робочої групи по співпраці і взаємодії громадськості з Міністерством внутрішніх справ у Хмельницькій області.

Про це повідомляє «СтопКор» з посиланням на сторінку у соцмережі голови Хмельницького представництва проекту Артура Сторожука.

“До складу групи увійшли представники громадських організацій та громадські активісти. Обрано секретаря та головуючого. На наступному тижні чергове засідання, тому маємо час підготувати питання по всіх органах, які входять до МВС, в тому числі міграційна служба, надзвичайні ситуації

Артур Сторожук закликав користувачів соцмережі з Хмельницького описувати проблеми та ставити запитання у вигляді коментарів до посту або надсилати в особистих повідомленнях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Сторожук почав платити НГП? Кожен день про нього пишуть

 2. “До складу групи увійшли представники громадських організацій та громадські активісти. Обрано секретаря та головуючого. (цитата)
  Какие ГО, что за активисты? Кто секретарь, кто председатель?
  И что это за “спивпраця” СтопКора и МВД?

 3. Наприкінці 70-их -:- напочатку 80-их в Радянській Армії був росповсюджений такий лозунг (цитую російською) – «Советская Армия есть плоть от плоти и кровь от крови Советского народа». Цей лозунг (якщо його трошки перефразувати, але суть не змінюється) актуальний і на даний час. Тобто, які проблеми у суспільстві (це в першу чергу) і в державі, такі проблеми і в міліції / поліції, і в збройних силах, і в політикумі. Наприклад, згадайте, що коли ви визиваєте таксі, то частіше всього приїзджає машина без «шашечок». Водій при цюму пояснює, що дорогі податки і ліцензія, і в той же час ремствує, що «там наверху» усі крадуть. А сам він що, не краде таким чином? І так, нажаль, таким чи іншим чином, робить більшість нашого народонаселення (знизу – меньше, зверху більше). А що до тих «верхніх», то видатний англіський письменник ІІ-ої половини ХХ-го сторіччя Джордж Оруэлл написав (знову цитую російською): «…Люди, которые голосуют за неудачников, воров, предателей и мошенников, не являются их жертвами. Они соучастники…”. Чи можна подумати, батьки чи діди цих «верхніх» не проживали (образно кажучи) «разом з нами в одному селі» і не (знову образно кажучи) «крутили бикам хвости». Чи їх Путін / Обама / Рюте / Меркель до нас послали? Просто їхні онуки / діти більш нагліші (а не розумніші) за інших. І поки ми це не зрозуміємо, толку не буде. Тільки є досить суттєвий ризик, що Україна за цей час (нерозуміння) загине, і в цей раз вже (через глобалізацію) назавжди.

  • Что-то я вас, “Служивый” не понял. Это с каких-то пор менты стали плоть от плоти и кровь от крови? А вот Оруэл – так это кстати

   • Пардон! Клавиша запала – Оруэлл!

   • А я вас не розумію, ви що вважаєте, що вони (менти) з Марсу прилетіли чи еліта (зараз у нас це слово чогось полюбляють) блакитної крові?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.