На Хмельниччині православні, котрі перейшли до УПЦ КП, отримали свій храм

Про це говориться у повідомленні прес-служба Хмельницької єпархії УПЦ КП.

«Усе більш православних мешканців Хмельниччини усвідомлюють, що існування міцної та успішної України неможливе без створення єдиної Української Православної Помісної Церкви. Саме такою Церквою, що об’єднала більшість українців, є Українська Православна Церква Київського Патріархату.

Саме тому, більша частина православних мешканців с. Білогородка вийшла з духовного полону Московського Патріархату в Україні, центр якого знаходиться в країні-агресорі, та утворила православну парафію УПЦ КП. Крім того, православні українці, керуючись духом любові, вирішили не змагатися за діючий храм, який поки що окупований нерозумними слугами Московського Патріарха. Місцева влада з розумінням поставилася до виваженої, миролюбної позиції вірних Українського Православ’я, виділив їм приміщення для молитви».

Освячення храму відбулося 4 грудня на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. А когда мечеть открывать будем ?

  • Зачем мечеть брат??? Синагогу давай строить будем!!! 🙂

  • Як сказав (по моєму він) інший Володимир (Ул’янов / Ленін, предки якого, до речі з території теперішньої Хмельниччини) – “Религия есть опиум для народа”. З наведених тут коментарів це дость помітно.

 2. Істина віра зажди була в гонінні, тому і розіп’яли Христа.

 3. Церква в Україні повинна бути українською. В церкві УП ми як дома все розуміємо і не відчуваємо себе баранами
  Українці, схаменіться! Для чого вам московські ідеї, прищіплені в храмах
  московського патріархату.

 4. Страна не пуганых идиотов….

 5. УПЦ КП – це канонічно ізольована релігійна організація, яка не визнається а ні Світовим Православ’ям, а ні Католицизмом і навіть протестантськими деномінаціями (лютеранами зокрема). Я б на вашому місці ходив би в УГКЦ, якщо вас на влаштовує УПЦ. Між православними і греко-католиками взаємовизнаються таїнства хрещення, вінчання, а Костантинополь і Ватикан підтримують екуменічний зв’язок, якого немає з релігійною організацією, яку створив розстрига Філарет і масон Кравчук.

  • Плюсую. Тим паче знаю Махоту Антонія та його сина Дмитра та маму-дружину(певний час навіть дружили) і всілякі інші пікантні нюанси УПЦ Кп в Хмельницькому. Так що краще УГКЦ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.