У 7 районах Хмельниччини введено обмеження руху великовагового транспорту

В зв’язку з несприятливими погодними умовами (випадання дощу при мiнусових температурах повiтря) через утворення слизькостi покриття склалась складна ситуацiя із забезпечення проїду автотранспорту на автодорогах державного та мiсцевого значення в пiвнiчнiй частинi областi (Бiлогiрський, Славутський, Iзяславський, Полонський, Теофiпольский, Шепетiвський, Старокостянтинiвський райони).

Як повідомляє сайт “Укравтодору“, з метою недопущення скоення дорожньо-транспортних пригод та утворення заторiв в pyci автотранспорту прийнято рiшення про введення обмеження великовагового на автодорогах загапьного користування в пiвнiчнiй частинi областi з дев’ятої ранку 8 грудня.

При випаданнi дощу при мiнусових температурах повiтря в iнших регонах областi буде введене обмеження руху вказаних категорiй автотранспорту по всiй мережi автодорiг загального користування областi.

Про зняття обмеження руху буде повiдомлено додатково.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А посыпать солью с песком не пробовали? За то тысяч 20 литров дизтоплива на якобы работающую технику спишут.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.