Посол Швейцарії в Україні відвідав ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор»

Вчора Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні та Республіці Молдові Гійом Шойрер побував на ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор». Про це повідомляє Славута NEWS.

Понад 1,5 року комбінат входить до складу потужної промислової корпорації Geberit, штаб квартира якої працює у Швейцарії. Відтак, високого гостя цікавило, як залучаються швейцарські інвестиції в економіку України, які наслідки це має, зокрема, для Славути та її соціально-економічного розвитку. Пан Шойрер зустрівся з генеральним директором комбінату «Будфарфор» Владиславом Пьотровські, ознайомився з промисловими потужностями підприємства.

В другій половині дня відбулась прес-конференція для засобів масової інформації, в ході якої пан посол поділився своїм баченням економічних та соціальних процесів, які відбуваються в Україні, запевнив, що швейцарські інвестиції і надалі надходитимуть до нашої країни.

«Я вважаю, – висловив сподівання Гійом Шойрер,- що в Україну мають прийти потужні швейцарські компанії, і цей процес є взаємовигідним». В ході прес-конференції йшлося про необхідність боротьби з корупцією, створення відповідного інвестиційного клімату в Україні. Гійом Шойрер, Владислав Пьотровські та директор з персоналу Ганна Лиховід відповіли на запитання журналістів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.