Активісти: влада Хмельницького зволікає зі співпрацею у боротьбі з корупцією

Представники хмельницького осередку ГО “Стоп корупції” повідомляють про ігнорування з боку місцевої влади процедури підписання меморандуму про співпрацю у сфері боротьби з корупцією.

Про це інформує портал «СтопКор» з посиланням на сторінку у соцмережі голови місцевого осередку проекту Артура Сторожука.

“Хочу звернутись до нашого мера, пана Симчишина – допоможіть мені прояснити ситуацію з НЕпідписанням меморандуму про співпрацю з Хмельницькою міською радою. Термін, який відведено на таку процедуру, давно минув. Для підписання було надано текст, який підписано між головною організацією та Генпрокуратурою. ГПУ цей текст влаштував. Юридичний відділ ради чомусь ні…

Так ось, хочу розібратись, яка з трьох причин відповідає дійсності : Хмельницька міська рада не зацікавлена у співпраці у сфері боротьби з корупцією; юридичний відділ в особі керівника має до мене неприязне ставлення або працівники інертні та повільні. Допоможете дізнатись правильну відповідь?”, – написав Артур Сторожук у своєму фб-зверненні до очільника Хмельницького Симчишина.

Додамо, що раніше представники ГО “Стоп корупції” у Хмельницькому звернулись до міського голови Олександра Симчишина з пропозицією створити громадський патруль у місті. До складу об’єднання, за задумом авторів ідеї, мали б увійти активісти “Стоп корупції” та представники інших громадських організацій. Громадський патруль прагнули заснувати для охорони громадського порядку, дотримання норм чинного законодавства, профілактики правопорушень та бездіяльності з боку поліції міста.

Від керманича міста активісти чекали дозволу на запуск громадського патруля та надання представникам формування відповідних повноважень.

“Зі свого боку керманич Хмельницького запропонував активістам “Стоп корупції” увійти до складу існуючого управління при міській раді, яке опікується питаннями охорони громадського порядку. Представники “Стоп корупції” надіслали у раду меморандум про співпрацю у сфері протидії корупції. На словах влада міста висловила згоду, проте на ділі процес підписання документу усіляко затягують”, – додає Артур Сторожук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Міському голові не до корупції, бо у міській раді її немає.

  2. Як найкраще боротися із корупцією? Звичайно – очолити її! Тому Симчишин і пішов самим простим шляхом.

  3. А чому активісти в множині? Артурів Сторожуків що багато? 3, 5 чи скільки?

  4. Підпишіть і зі мною меморандум. Я також хочу боротися з корупцією.

  5. Мене звати Андрій Станкович, я хочу щоб міська рада підписала зі мною меморандум. Куди підходити?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.