Справа “підземки”: Кольгофери подали апеляцію до рівненського суду

Сьогодні Господарський суд Хмельницької області продовжив слухання у справі оренди частини підземного переходу у центрі Хмельницького. Сторони позивачів (міське управління комунального майна, міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності і виконком) наполягали на задоволені їхніх позовних вимог: звільнити ТОВ “Либідь” частини підземного пішохідного переходу загальною площею 695 кв.м на Кам’янецькій, 21/1 та стягнути неустойку на суму 48 тис. 037,68 грн.

Фото НГП

Фото НГП

Відповідач вдруге не з’явився на судові слухання, але надійслав клопотання за кілька годин до початку розгляду справи. У ньому ТОВ “Либідь” просить суддю Василя Магеру зупинити це провадження, зіславшись, що інше слухання, яке розглядає Рівненський апеляційний господарський суд.

Також орендар стверджує, що позивачі від влади не надали повного пакету документів з доказами. При цьому наполягає на тому, що ТОВ “Либідь” має переважне право у продовденні договору найму “підземки”.

Представник виконкому заперчила клопотання ТОВ “Либідь”.

“Переважне право виникає тоді, коли виноситься питанння про передачу комунального майна іншій особі. На сьогодні частина підземного пішохідного переходу нікому не передається в оренду. Звідси взагалі зникає предмет спору у Рівненському апеляційному господарському суді, на який посилаються відповідачі”, – сказала вона.

Суддя знову переніс слухання на 16 грудня, попросивши представників позивачів надати письмові поясннення або заперечення на клопотання ТОВ “Либідь”.

Як писав НГП, 27 жовтня виконавчий комітет Хмельницької міської ради розглянув заяву ТОВ  “Либідь” про продовження оренди частини підземного переходу на вулиці Кам’янецька і відмовив на підставі заяви управління комунального майна. Таким чином, підпримємство до 2 листопада повинно було звільнити орендовані комунальні площі.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТзОВ “Либідь” належить бізнес-сім’ї Валерію і Оксані Кольгофер з Хмельницького. Пан Валерій керував Летичівською та Хмельницькою РДА в часи правління президента Віктора Януковича. Пані Оксана в цей час була депутатом Хмельницької міськради від Партії регіонів.

З березня 2015 року фірма записана на хмельничанина Анатолія Решетніка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Сума неустойки виглядає смішною.

  2. Ох и любят маланцы капусту на шару. Впились как клещи.

    • капустоньку все любят. маланцы знают лучше всех как ее рубить, чем рубить, и где ее вообще найти для порубки))). Надо отдать должное!!!

  3. Я так понимаю Кацемирка продала предпринимателям помещения в подземке ?)) А сейчас взяли за яйца ?)))
    Скоро в плазе будет много цветов и сувениров я так понял ?! Бизнесмены от бога ))

  4. Тупо і просто йде переділ сфер впливу і бізнесу. Ніякої політики, одна лише комерція.

  5. оксана вікторівна вся в свого тата…. той також продавав квартири на 10 поверсі 9 -ти поверхового будинку (а вже потім переробляв технічну документацію будинку за адресою вулиця Зарічанська 50 )…. на словах говорив що сума остаточна .. на ділі–прийшлося два рази доплачувати.. ось такі шахраї ці коцеміри..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.