АМК досліджує правомірність зростання тарифів на пасажирські перевезення на Хмельниччині

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи стосовно одночасного підвищення тарифу на проїзд на автобусних маршрутах загального користування.

За інформацією прес-служби відомства, до Відділення надійшли звернення мешканців Хмельницької області щодо підняття з 1 грудня 2016 року тарифу на проїзд на автобусних маршрутах загального користування приміського сполучення. У ході збору та аналізу інформації було з’ясовано, що підвищення тарифу на проїзд на автобусних маршрутах загального користування приміського сполучення перевізниками здійснювалось одночасно.

Дії перевізників, що полягають у одночасному підвищенні тарифу на проїзд, містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання.

Наразі триває збір доказів у справі та проводиться аналіз наявності економічних підстав для зростання вартості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А хто перевірить, чому квитки в автобусах видають лише на половину суми вартості проїзду? Потрібно не просто штрафувати цих бариг, а скасовувати результати конкурсу на перевезеня. Ціни Европейські – транспорт і сервіс африканський!

    • А обслуговування наше рідне – українське. До речі, хтось пам’ятає хочь один випадок, що б внаслідок розслідування хмельницького АМК було щось добре для пересічних громадян. Один піар, і той якийсь недолугий?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.