На реконструкцію котельні в Кам’янці-Подільському необхідно ще 5 мільйонів гривень

Кам’янець-Подільське комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» хоче внести зміни до договору про «Реконструкцію  котельні з переобладнанням котлів на альтернативні види палива по вул. Жукова, 2». Таким чином вартість тендера збільшиться на 5 млн. 377 тисяч гривень.

Відповідне повідомлення опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro.

«На даний час ТОВ “КМП ФІРМА “ЕКОТЕП” проводить виконання робіт другої черги. Через непередбачувані обставини виникла необхідність в проведенні додаткових будівельних робіт, не передбачених початковим проектом реконструкції. Другу чергу початкового проекту скориговано та отримано експертний звіт», – йдеться в обґрунтуванні переговорної процедури.

Як писав НГП, комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» уклало договір на реконструкцію  котельні з переобладнанням котлів на альтернативні види палива по вул. Жукова, 2 наприкінці серпня минулого року.

Будівельні роботи за 20 мільйонів 272 тисячі 406 гривень проводить київське ТзОВ «КМП ФІРМА “ЕКОТЕП”». Вони оцінили свою роботу у 20 мільйонів 272 тисячі 406 гривень. Єдиним конкурентом виступало Дочірнє підприємство ДП «Енергоремонт» Публічного акціонерного товариства «Київенергоремонт». Вони запропонували на 3 мільйони більшу ціну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.