У Нетішині стартує фотопроект «Влада очима дітей»

За ініціативи відділу з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради та за підтримки міського голови Олександра Супрунюка місцевий фотогурток «ФОН» розпочав роботу над фотопроектом «Влада очима дітей». Про це повідомляє Нетішинська міська рада.

Протягом декількох місяців вихованці разом з наставником під час практичних занять відвідають виконавчий комітет Нетішинської міської ради та матимуть можливість втілити в життя ідею – показати місцеву владу очима дітей.

Перша екскурсія стінами виконавчого комітету міської ради відбулась 28 листопада. Юні нетішинці завітали на зустріч до міського голови: «Ми готові ламати стереотипи. Люди втомились від негативу. Цікаві та нові проекти викликають позитивні емоції. Під час зустрічі з гуртківцями, вони строчили з таким ентузіазмом, що думав фотоапарати не витримають. Вдалого старту майбутнім професіоналам – фотохудожникам, фотокореспондентам, дизайнерам та монтажерам. В добру путь», – поділився враженнями Олександр Супрунюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Теперішня влада (особисто мера м. Нетішина я не маю на увазі) прийшла до влади на “гребені” т.з. “революції гідності”. Насправді ж ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг накрасти, основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції” (галицько-волинського, люмпенського чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом чи примусом), тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час). І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні. В кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення, не відбулася і т.з. “соціальна” революція. Тобто, насправді це була “революція негідності” за свободу “від здорового глузду”.
    А ви, хоть хоть конкурси робіть, хоть «гопки скачіть», верівно є лише одна альтернатива – або правда восторжествує, або … Україна загине (через таких як, нажаль, є більшість т.з. “свідомого”, а насправді, зовсім несвідомого народонаселення України).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.