Наступного року безкоштовне харчування в школах Кам’янця передбачено для 5 тисяч дітей

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради було схвалено проект рішення «Про затвердження міської Програми «Харчування дітей» на 2017 рік».

Програма передбачає одноразове безкоштовне харчування 5тисяч 54 дітей із числа соціально незахищених категорій та дітей учасників АТО, які навчаються в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста, інформують у міськраді.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету та з інших джерел, не заборонених законодавством. На її реалізацію необхідно 6 млн 613 тис. грн.

Крім того, на засіданні виконавчого комітету було розглянуто ще одне питання, яке стосується харчування вже вихованців дитячих садків – «Про встановлення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах з 01.01.2017 року».

Програма передбачає, що з першого січня 2017 року батьки за годівлю своїх дітей у ДНЗ сплачуватимуть 60% вартості харчування в день за дні відвідування їхньої малечі дитячого садка. А 40% фінансування бере на себе міська влада.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.