Шепетівська міськрада поскаржилася на екс-чиновника, який привласнив доступ до її груп у соцмережах

Шепетівська міська рада звернулась до правоохоронних органів із заявою про злочин щодо привласнення офіційних груп у соціальних мережах колишнім працівником відділу інформації, преси та зв’язків з громадськістю Ігорем Андрощуком.

Про це пише місцевий сайт shepetivka.com.ua.

Після звільнення із органу самоврядування через систематичні прогули він забрав контроль та перейменував всі групи на нову назву “Шепетівка (Шепетовка) Онлайн” та наразі використовує їх у якості заробітку шляхом розміщення реклами та замовних матеріалів.

9b257e5d53552ed464780f3e3eb499e6_l

Мерія неодноразово намагались зв’язатись із колишнім працівником, але він свідомо не йде на контакт, саме тому чиновники були змушені звернутись до правоохоронців щоб повернути групи законному власнику.

Через такі злочинні дії, міській раді обмежили можливість оперативного донесення до шепетіван офіційної інформації із перших вуст. Ще з травня групи наповнювались силами прес служби міської ради, на її матеріальній базі з метою взаємодії з мешканцями міста зручним для них способом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Красень!))
    “…щоб повернути групи законному власнику.” – не розумію як міськрада планує довести що саме вона “законний” власник.

  2. Шепетівська міська рада в російських “одноклассниках” , це повний маразм

    • російські однокласники, російські вконтакті, єврейський фейсбус, американський твіттер. не виключено, що хостинг тут в якійсь з цих держав.

  3. Цей випадок має стати “наукою” для всіх чиновників та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Для оперативного донесення офіційної інформації до громадян потрібно використовувати офіційні сайти, функціонування яких регламентується нормативними актами, а не так звані соціальні мережі, сервери яких розміщені на території інших держав, в тому числі країни агресора. На мою думку чиновники мають виконувати свої обов’язки, викладені в посадових інструкціях, а не підтримувати “істерію” навколо соціальних мереж.

  4. І правильно зробив, красава, 100% сторінки були не легальними

  5. Це так по українські. Чувак фактично здійснив крадіжку, а в коментарях “красава”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.