“Білогір’я молокопродукт” підрахувало 846 тис. грн збитків через блокаду

ТОВ “Білогір’я молокопродукт” підрахувало 846,8 тис. грн збитків через вимушений простій, що на початку вересня цьго року був зумовлений блокуванням діяльності підприємства.

Про це свідчить ухвала Печерського районного суду Києва від 18 листопада.

У ході досудового розслідування виявлено, що невстановлені особи, працівників з числа представників СВК «Перший національний виробничий кооператив», ТОВ «Подільський господар», ТОВ «Охоронна фірма «Легіон-1» з використання автомобільних шин та транспортних засобів систематично блокували шляхи в’їздів та виїздів із ТОВ «Білогір’я молокопродукт», що на вул. Миру 3-А у смт Білогір’я.

Слідство з’ясувало, що свої дії представники ТОВ «Подільський господар» пояснювали наявною заборгованістю ТОВ «Білогір’я молокопродукт» за поставлену продукцію.

За фактом блокування групою осіб у період часу з 09.09.2016 по 28.09.2016 в’їздів та виїздів із молокозаводу відкрито кримінальне правопорушення за ознаками, передбаченого ч. 3 ст. 206 КК України.

Як писав НГП, ТОВ “Подільський господар”, СВК “Перший національний виробничий кооператив” і СОК “Перший національний аграрний кооператив” підписали мирову угоду з “Білогір’я молокопродукт”. Останнє до кінця 2017 року має повністю розрахуватися за отриману молочну сировину на переробку.

У судових матеріалах сума загальної заборогованості становить понад 5,5 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. до кінця 2017 року???

  2. Нет чтобы сразу в Лондоне судиться. Начали с Киева.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.