Симчишин шкодує, що за рік Хмельницький так і не отримав повноважень держархбудконтролю

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин визнав, що за рік йому не вдалося створити міське управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю.

Про це сьогодні він сказав в ефірі телеканалу “TV 7+”.

“Створили положення управління, маємо відповідне приміщення, однак до цього часу не можемо віднайти кількох працівників та обрати керівника. Я бачу, що керівником цього управління має стати принципова людина, котра за невелику зарплату не піддаватиметься на різноманітні схеми та хабарі”, – сказав він.

Мер додав, що відсутність такого міського управління заважає влада навести порядок у будівельній галузі.

Як писав НГП, на сесії 26 серпня 2015 року утворено управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськради зі штатом 6 працівників. Через місяць сесія міськради затвердила Положення про це управління.

5 листопада 2015 року міськрада оголосила конкурс на заміщення вакантних посад головного юрисконсульта, головних спеціалістів – головних державних інспекторів та головного спеціаліста управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю. Проте не вдалося успішно провести конкурс з набору працівників у новостворене управліня з питань державного архітектурно-будівельного контролю.

Нагадаємо, що на Хмельниччині Державна архітектурно-будівельна інспекція України передала повноваження у сфері держархбудконтролю виконкомам Славути, Нетішина і Шепетівки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Конкурс оголошено 5 листопада 2015р. А що заважало оголосити на протязі 2016р. повторний конкурс ? Наш мер явно лукавить. А що всі керівники у нас призначаються по конкурсу ? Явно Бондаренко з Чернієвичем не можуть найти лакея.

    • Я з Вами не погоджусь. З архітекторами дійсно велика проблема. А з чесні люди, які будуть працювати в якості волантера (зарплата 5000 при таксі яка існує 2дол за 1 кв. м. – це волантерство) взагалі рідкість

  2. Держархбудконтроль вже рік мав відпрацювати, дивно, що так і не зуміли його створити. З фахівцями в міській раді зовсім погано.

  3. Не вірю, до на конкурс не має бажаючих! Але існує негласна вказівка відділу кадрів не приймати документи, бо ж вигідно міській владі переводити стрілки на ДАБІ. Взагалі мер – популіст і злодюжка! Вони зараз займаються лише відмиванням коштів з бюджету! Саме до цього “заслиненого і бридкого” – Бондаренка притягнули в Хмельницький. Які все ж таки вони убогі, на обличчях написано.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.