Протягом року населення Хмельниччини скоротилось на п’ять з половиною тисяч осіб

Чисельність наявного населення в області на 1 жовтня 2016р. становила 1288,9 тис. осіб. Про це повідомляє Головне управління статистики Хмельниччини.

Унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–вересня 2016р., чисельність наявного населення скоротилась на 5553 особи. Основним фактором зменшення чисельності населення в січні–вересні 2016р. було його природне скорочення (4946 осіб), як результат перевищення кількості померлих над кількістю народжених.

Протягом січня–вересня 2016р. на Хмельниччині народилось 9701 немовля, кількість померлих становила 14647 осіб. Природне скорочення спостерігалось у всіх містах і районах області, крім міст Хмельницького та Нетішина.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. І в чому ж причина – голодомор (геноцид), війна чи епідемія?

  2. Які унас лікарі таке у нас здоровье . За гроші лікують а без грошей кладовище. Таким лікарям, як Кланц ім тільки бабло, а здоровье людей до самоІ ……

  3. люди когда мы будем себя уважать, на нас делают опыты, такие горе- врачи как Кланц. Поддержка и прикрытие Кланца вот забота его тестя Флаксенберга. Вседозволенность Кланца порождает то чего мы имеем. Почему ПРОКУРАТУРА ничего не делает,где СБУ, где ПОЛИЦИЯ. БОЯТСЯ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.