Кам’янецькі депутати виділили 2,3 млн. грн. на викуп твердопаливних котлів у члена виконкому

Сьогодні під час 31 сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати виділи комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» 2 мільйони 381 тисячу 691 гривню на викуп шляхом проведення переговорної процедури котельного обладнання у ПП «Статсу-2013».

Під час сесії директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури Майя Гурська з голосу повідомила про внесення суттєвої правки в проект рішення – зменшення  раніше озвученої вартості обладнання на 100 тисяч гривень. Цьому передували перемовини з керівництвом приватного підприємства. Нагадаємо, що раніше ПП «Статус-2013» вимагало за викуп шести твердопаливних котлів 2 млн. 481 тис. 691 грн.

Котельня, де розміщені продані котли. Фото Дмитра Шеремети, НГП

Одна із котелень, де розміщені продані котли. Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Нагадаємо, що ще в середині жовтня кам’янецькі депутати ухвалили рішення про надання згоди на викуп котельного обладнання, однак фракції ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» пропонували створити спеціальну депутатську комісію для вивчення реальної вартості котлів, адже «Статус» не йшов на жодні поступки щодо зниження ціни.

Довідка НГП. Директор та бенефіціар ПП «Статус 2013»  –  Сергій Чернявський, директор центрального ринку у Кам’янці-Подільському, член виконавчого комітету міської ради, помічник народного депутата Володимира Мельниченка двох останніх скликань. Також один із бенефіціарів підприємства  –вінницький адвокат Оксана Часник, також екс-помічником Мельниченка.

 

Детальні про «золоті котли» у Кам’янці-Подільському читайте у наших матеріалах:

Історія про оренду, дорожчу за собівартість, оточення нардепа Мельниченка та газову незалежність.

«Золоті котельні»: член виконкому в Кам’янці «перейшов у наступ».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.