Господарський суд закрив справу по хмельницькій “підземці” через відсутність предмету спору

Господарський суд Хмельницької області закрив справу за позом ТОВ “Либідь” до Управління комунального майна Хмельницької міської ради та виконкому щодо визнання неправомірною бездіяльністю і зобов’зання міську владу розглянути заяву підприємства (№449 від 01.08.2016р.). про продовження договору оренди частини підземного пішохідного переходу на вул. Камянецька, 21/1-А загальною площею 695 кв.м. на 4 роки 11 місяців.

Таке рішення сьогодні озвучив суддя Сергій Заверуха.

Суд з’ясував, що 27 жовтня виконавчий комітет Хмельницької міської ради розглянув заяву ТОВ  “Либідь” про продовження оренди частини підземного переходу на вулиці Кам’янецька і відмовив на підставі заяви управління комунального майна.

Разом з тим, суддя звернув увагу на те, що міська влада вчасно не відреагувала на заяву ТОВ “Либідь” №449 від 01.08.2016р., яка була зареєстрована через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Згідно з рішень сесії Хмельницької міськради від 5 березня 2014 року (“Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради та втрату чинності рішень сесій Хмельницької міської ради”), 26 серпня 2015 року (“Про припинення дозвільного центру Хмельницької міської ради та Центру надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради шляхом ліквідації, утворення Управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради, затвердження Положення про нього, внесення змін та втрату чинності рішень сесії”) і 18 травня 2016 року (“Про затвердження Регламенту управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради та втрату чинності рішень сесій”), орендодавець (Управління комунального майна) протягом місяця з дня реєстрації заяви (тобто за серпень-вересень – НГП) мав дати відповідь ТОВ  “Либідь” про продовження або припинення договору оренди частини “підземки” на підставі рішення виконкому (як того вимагає пункт 17 Переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП – НГП).

“Управління комунального майна, як особа, що керується рішеннями міської ради, зобов’язана дотримуватися рішення сесії від 18 травня 2016 року “Про затвердження Регламенту управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради та втрату чинності рішень сесій” та нести відповідальність за неналежне або несвоєчасне надання адміністративних послуг”, – зазначено у судовому рішенні.

Крім цього, суд відимовив у задоволенні клопотання директора ТОВ “Либідь” з проханням перенести засідання, оскільки їхній представник Марина Потапова не з’явилася без поважної причини (перебуває за межами області в іншій судовій справі – НГП). Аргументація: у позивача було достатньо часу, щоб визнавитися з іншим представником.

Як писав НГП, управління комунального майна Хмельницької міської ради спільно з міським комунальним підприємством по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності подали зустрічний позов на ТОВ “Либідь” з вимогою звільнити частину підземного переходу у центрі Хмельницького.

У позовні заяві сказано, що звільненнню підлягає частина підземного пішохідного переходу загальною площею 695 кв.м на вул Кам’янецькій, 21/1 у Хмельницькому по акту приймання-передачі балансоутримувачу – міському комунальному підприємству по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

Також комунальники мають намір стягнути неустойки на суму 48 тис. грн. на користь Управління комунального майна.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Либідь” належить бізнес-сім’ї Валерію і Оксані Кольгофер з Хмельницького. З березня 2015 року фірма записана на хмельничанина Анатолія Решетніка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ви що, серйозно ? Коциміри знову правлять парадом? Як так ? Суддю теж купили чи в них свої “тьорки” ?

    • чергова поразка міського голови та юридичного відділу Хмельницької міської ради… так “працюють” що слів не маю!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.