У Симчишина подали зустрічний позов на ТОВ “Либідь” з вимогою звільнити підземку

Управління комунального майна Хмельницької міської ради спільно з міським комунальним підприємством по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності подали позов на ТОВ “Либідь” з вимогою звільнити частину підземного переходу у центрі Хмельницького.

Відповідне провадження 1 листопада відкрив Господарський суд Хмельницької області.

У позовні заяві сказано, що звільненнню підлягає частина підземного пішохідного переходу загальною площею 695 кв.м на вул Кам’янецькій, 21/1 у Хмельницькому по акту приймання-передачі балансоутримувачу – міському комунальному підприємству по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

Також комунальники мають намір стягнути неустойки на суму 48 тис. грн. на користь Управління комунального майна.

Розгляд справи призначений на 18 листопада.

Як писав НГП, 27 жовтня виконавчий комітет Хмельницької міської ради розглянув заяву ТОВ  “Либідь” про продовження оренди частини підземного переходу на вулиці Кам’янецька і відмовив на підставі заяви управління комунального майна. Таким чином, підпримємство до 2 листопада повинно було звільнити орендовані комунальні площі.

Разом з тим, у Господарському суді Хмельницької області розглядається позовна заява ТОВ “Либідь” про визнання неправомірною бездіяльністю Управління комунального майна Хмельницької міської ради та Виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо розгляду заяви ТОВ “Либідь” №449 від 01.08.2016р. про продовження договору оренди частини підземного пішохідного переходу на вул. Камянецька, 21/1-А загальною площею 695 кв.м. на 4 роки 11 місяців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. По закону, бывшие арендатели имеют преимущественное право на аренду помещений.
  Если в “подземке” не собираются менять назначение помещений, то это просто бандитский “отжим” бизнеса.
  Тем более что всех горожан устраивает.
  Симчишин решил наложить свои хиленькие ручишки на чужой бизнес.

 2. Скорпионовская власть законов не признает. У них свои законы – не писаные.

 3. Кольгофер, Сторожук, Вікарчук……Хто наступний? Свобода діє як її вчителя комуністи.

 4. Забрати то можна,питання у тому,кому віддадуть ? І чи це буде в інтересах громади міста ,чи в інтересах членів партії “свобода”.)

  • Кому , звісно ж своїм рідненьки сабіє-імбіцило-гуцолам, але і Кольферо-коцеми-загребельники нічим не кращі))))))

 5. Без образ ніяк? Це питаня всеодно би переглядалось. Нічого вічного немає. Міська рада робить те, що має робити.

 6. Ну видимо Кацедирка-Кольгоферша, не доплатила кому-то деньги или может карма достигла ее за все дияния которые она с мужем и папкой сделали для Хмельничан.

 7. Я думаю що цим Кольгоферам вже не дадуть оренду. Хай спочатку за Плазу кредити повідають і повернуть людям гроші які вони не заплатили за роботу. А то плазу побудували ) а толку з неї тільки 3й поверх, де безкоштовний туалет) Все до чого вони торкаються – перетворюється на синдром “Пшонки”) Дуже надіюсь що більше ніякої суб оренди з їхніх рук не буде в підземці…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.