10 голів РДА Хмельниччини мають обирати між депутатським мандатом і керівництвом районом

З 1 травня набирає чиності закон про державну службу. Згідно з ним, забороняється сумісництво посад голів місцевих державних адміінстрацій й депутатів обл/райрад. Таким чином, запроваджуэться принцип політичної неупередженості державних службовців.

У Хмельницькій області нараховується 10 сумісників. Це – голова Красилівської РДА Ніла Островська (обрана депутатом облради від “БПП “Солідарність”), голова Ізяславської РДА Борис Яцков (депутат облради від “БПП “Солідарність”), голова Віньковецької РДА Віталій Лелюк (депутат Віньковецької райради від “БПП “Солідарність”), голова Волочиської РДА Володимир Сергійчук (депутат Волочиської райради від “БПП “Солідарність”), голова Дунаєвецької РДА Олександр Бернашевський (депутат Дунаєвецької райради від “БПП “Солідарність”), голова Кам’янець-Подільської РДА Василь Сукач (депутат Кам’янець-Подільської райради від “БПП “Солідарність”), голова Старокостянтинівської РДА Сергій Фесун (депутат Старокостянтинівської райради від “БПП “Солідарність”), голова Теофіпольської РДА Юрій Маєвський (депутат Теофіпольської райради від “БПП “Солідарність”), голова Хмельницької РДА Леся Коменда (депутат Хмельницької райради від “БПП “Солідарність”), голова Чемеровецької РДА Олег Батюк (депутат Чемеровецької райради від “БПП “Солідарність”).

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Всі !!! від БПП. А недавно – всі від партії регіонів.Совпадєніє? Не думаю.

  2. Оце цікаво!!! Як депутатів їх обирала громада, як голів РДА їх призначав гарант. Подивимся хто з них кому вірний ))) Впевнений, зрадників громаді буде більшисть… Веселих Вам свят панове РДАшніки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.