Нацрада виставила на конкурс радіочастоту на Хмельниччині

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 28 квітня ухвалила рішення оголосити конкурс на чотири радіочастоти та затвердила конкурсні умови.

Про це повідомляє “Детектор медіа”.

На конкурс виставляються частоти 101,7 МГц (12 годин на добу) та 107,4 МГц (24 години на добу) у Верховині Івано-Франківської області, 100,6 МГц (12 годин на добу) у Косові Івано-Франківської області та 71,96 МГц (24 години на добу) у Солобківцях Хмельницької області.

Як відомо, частота на Хмельниччині залишилася з попереднього конкурсу, на якому були відсутні претенденти на неї.

Заяви на участь у конкурсі прийматимуться з 6 червня до 5 липня, а підсумки конкурсу Нацрада має підбити до 3 вересня.

Від охочих мовити на цих частотах загальнонаціональних мовників вимагається розміщення соціально важливих програм і забезпечення цілісності мережі мовлення та програмного наповнення, а також рекомендується розміщення дитячих програм.

Від охочих регіональних і місцевих мовників вимагається здійснення мовлення без ретрансляції, рекомендується розміщення інформаційних програм, не менше 50% ефірного часу яких присвячено місцевій (регіональній) тематиці), та розміщення дитячих програм.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.