За рік на інновацію промислові пдприємства Хмельниччини витратили 66,7 млн.грн

На здійснення інновацій було витрачено 66,7 млн.грн, з них 63,4 млн.грн (95,0%) – на придбання машин, обладнання та програмного забезпечення.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Основним джерелом фінансування витрат залишаються власні кошти підприємств – 55 млн.грн. Обсяг коштів державного і місцевих бюджетів становив 11,7 млн.грн.

В області освоєно виробництво 24 інноваційних видів продукції, з них 13 – нових видів техніки, впроваджено 9 нових або вдосконалених технологічних процесів, у т.ч. 6 – маловідходних, ресурсозберігаючих.

Обсяг реалізованої інноваційної продукції у 2015р. становив 127,1 млн.грн, з нього 98,4% – обсяг продукції, яка була новою тільки для підприємства. Продукції, що була новою для ринку, реалізовано на 2,1 млн.грн.

Реалізацію продукції за межі України здійснювали 5 підприємств, її обсяг становив 32,4 млн.грн (чверть від загального обсягу реалізованої інноваційної продукції).

Довідка НГП. У 2015р. інноваційні заходи здійснювало 18 промислових підприємств області, або 12,3% обстежених промислових підприємств із середньою кількістю працівників 50 осіб і більше.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Не відволікайтеся, думайте про тарифи на газ та інші комунальні послуги.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.