Хмельницька влада даватиме міні-гранти громадським організаціям та ініціативним групам

На найближче засідання сесії міської ради виноситься проект рішення про затвердження програми “Громадські ініціативи”. Вона забезпечуватиме фінансування мікропроектів, розроблених громадськими організаціями, неприбутковими організаціями чи ініціативними групами громадян.

Обов’язковою умовою участі у конкурсі буде власний внесок конкурсантів, у тому числі нефінансовий, підтверджений відповідним актом, у сумі не менше 15% від вартості проекту.

Цього року на фінансування програми передбачено 1 мільйон гривень з бюджету розвитку міста. Мінімальний розмір гранту становтиме 10 тисяч гривень, максимальний – 100 тисяч гривень. Проект має реалізовуватись впродовж одного фінансового року.

Приорітетні напрямки роботи програми щороку будуть розроблятись управлінням економіки, на основі аналізу проблем соціально-економічного розвитку міста.

Як зазначив міський голова Олександр Симчишин, зокрема, це може бути благоустрій, енергозбереження тощо.

За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, така ж програма вже діє у Львові. У перший рік функціонування на отримання міні-грантів було подано лише 17 проектів, а у другий та третій роки їх кількість зросла до 51 та 1500, відповідно.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.