Депутати райради перенесли питання роздержавлення Хмельницької районної газети «Прибузька зоря»

Вчора на сесії Хмельницької районної ради мало розглядатись питання про роздержавлення газети «Прибузька зоря».

Згідно Закону 917-VIII «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» редакція газети ще 25 березня цього року звернулась до Хмельницької районної ради та адміністрації, аби ті вийшли зі складу засновників з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення і тематичної спрямованості ЗМІ.

Відповідно чинного законодавства влада мала розглянути заяву протягом місяця.

Однак більшість районних депутатів не готові дати відповідь: пускати у вільне плавання районку чи ні. Тому й вирішили перенести прийняття відповідного рішення.

Більше того, керівництвом району напередодні сесії було ініційовано засідання балансової комісії, котра найшла порушення у новопризначеного (28.12 2016 року) редактора Михайла Цимбалюка.

Як результат, голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник виніс 28 квітня цього року редактору газети «Прибузька зоря» догану.

Михайло Цимбалюк категорично не згоден із формулюваннями догани та вважає це відповіддю на незалежну позицію редакції щодо висвітлення подій у районі.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Первый раз в этом году балансовая комиссия собиралась по газете 21 марта. Было выявлено большое количество нарушений финансовой дисциплины: не выписывались приходные кассовые ордера, не велась кассовая книга, тарифы на размещение печатного материала устанавливались в “ручном” режиме от степени симпатии к заказчику и т.д. На устранение этих замечаний был дан месяц. 18 апреля состоялось повторное заседание балансовой комиссии в редакции газеты. Ни одно из нарушений не было устранено. Надежды на то, что с приходом нового главного редактора что-то изменится в этом “болоте”, оказались обманчивыми…

    • не 21, а 31 березня. Місяць дали, але не сказали, що дали і на що дали. Коротше, обрали позицію сварливої свекрухи відносно невістки: не знаю, мовляв, як, але не так. Свого часу КРУ місяць сиділа в редакції і не виявила порушень, крім виплат за інтенсивність. А тут сказали “Фас” і балансова комісія взяла під козирьок.

  2. Цымбалюк не организатор и не хозяйственник,а еще очень склочный человек. Обсерает то,где работает.Думаю ему не место в газете!

  3. Так і Григорія Сковороду, І Тараса Шевченка, і Михаїла Лермонтова, І Алєксандра Пушкіна, І Льва Толстого – всіх людей, які мали позицію і відстоювали ту позицію, хтось називав сварливими. Я знаю багатьох, хто скривиться й зігнеться. То мямлі.

  4. НАПЕВНО НОВЕ КЕРІВНИЦТВО РАЙРАДИ ПОКЛАЛО ОКО НА ГАЗЕТУ, А ЧОМУ І НІ ??? “ПОРУЧ” ХОЧЕ ЗАВОЛОДІТИ РАЙОННОЮ ГАЗЕТОЮ, ТЕЛЕКАНАЛІВ МАЛО, ТРА ЩЕ І ГАЗЕТУ ПРИВЛАСНИТИ.

  5. Уважаемый “Подрлянин”! Данная газета на х… ни кому не нужна! У нее нет ни своего офиса, ни типографии, ничего. Практически, вся офисная техника, куплена за мой деньги. Создать газету с нуля будет стоить гораздо дешевле, чем реанимировать эту. К тому же, вся подписка на этот год осуществлялась в “рекомендательно-обязательном” порядке. Будем видеть, что будет с газетой, когда закончится финансирование с районного бюджета…

  6. Кто ее читает? Зачем тратить деньги в никуда! Отдайте больным детям! Для Цымбалюка это просто чуть ли не последний шанс,его никто не брал годами на работу. Да и сейчас,не плюй Миша в колодец! Ты себя зарекомендовал с плохой стороны,а лет то уже немного есть.Остановись! Будь добрее и не лезь в души людей!Меньше пиарся,а больше делай!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.