Екс-депутата Хмельницької облради змусять виплати 166 тис. грн за незаконно отримане житло

Рішенням апеляційного суду Хмельницької області задоволено позовні вимоги прокуратури Хмельницької області в інтересах обласної ради до подружжя, яке безпідставно набуло у приватну власність квартиру в Хмельницькому

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

З’ясовано, що раніше за реагування прокуратури судом скасовано низку розпоряджень Хмельницької міської та обласної рад, якими у 2010 році незаконно надано у приватну власність квартиру на вул.Водопровідна колишньому генеральному директору одного з обласних комунальних підприємств, який був одночасно депутатом обласної ради.

Крім того, судом визнано недійсним ордер на це житлове приміщення та скасовано реєстрацію права власності на квартиру, чим доведено факт безпідставності набуття зазначеного майна.

Однак спірна квартира до набрання чинності вказаних судових рішень була продана відповідачем іншій особі, а згодом переобладнана новим власником в офісні приміщення. Оскільки приміщення істотно змінилось внаслідок його перероблення, тому неможливо було повернути в натурі квартиру її законному власникові – територіальним громадам сіл, селищ та міст області в особі Хмельницької обласної ради.

В такому разі, згідно з ч. 2 ст. 1213 ЦК України, відшкодовується вартість безпідставно набутого майна, яка визначається на момент розгляду судом справи про повернення майна.

Враховуючи вказане, прокуратура Хмельницької області звернулася до суду з позовом про стягнення з незаконного набувача – колишнього депутата обласної ради та його дружини на користь Хмельницької обласної ради понад 166  тисяч  гривень в рахунок відшкодування вартості безпідставно приватизованого майна. Позовні вимоги прокуратури судом задоволено повністю.

За інформацією НГП, судове рішення винесено щодо Володимира Балюка. 18 листопада 2009 року він був призначений на посаду генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо».

У 2010 році Балюк обрався депутатом Хмельницької облради від ВО “Батьківщина”.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.