В АП побачили, як керівники тергромад Хмельниччини гальмують освоєння коштів

Перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук наголосив, що керівники місцевих громад Хмельниччини не поспішають використовувати кошти, отримані у рамках фінансової децентралізації

Про це сьогодні високопосадовець заявив на представленні нового голови облдержадміністрації у Хмельницькому.

Він заявив, що кошти лежать на рахунках і їх не поспішають вкладати у реальний сектор економіки: будувати школи, лікарні, дороги тощо.

“Просто притримувати кошти – це не дуже хороша практика. Ми повинні демонструвати конкретні результати людям”, – зауважив Ковальчук.

Він зазначив, що проводив порівняння з ефективного використання бюджетних коштів у рамках децентралізації – найкраще освоюються кошти державного фонду регіонального розвитку.

Ковальчук підсумував, що за I квартал 2016 року місцеві бюджети збільшилися на 42% порівняно з аналогічним періодом 2015 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. ну вот загородний все тормозит! хочет привласнить кошти сесбе

 2. Хмельницька міська рада тримає на депозиті 180 млн. грн

  • Хмельницька міська рада будує садки, капітально ремонтує дороги, прибудинкові (в березні, такого не було ніколи), закуповує обладання, фінансує безкоштовні ліки і купує тролейбуси. А вільні лишки від тупих попередників тримає на депозиті. І це не 180, а 100 млн, які вже додатково принесли прибутку 3 млн.
   а сьогодні міська рада продала право оренди землі на 3 млн грн. це 5 ділянок. попередники безплатно роздавали через схеми.

   • Вже задрали з своїми садками і дорогами. Брешете як янукович з азіровим про соціальні досягнення які бачили тільки самі. Свобода перегнали їх в успіхах, уже аукціони землі разом з своїми виборцями, хмельничанами проводите.

 3. Загородний все бреше

 4. Симчишин молодец доказал загороднему что народ проголосовал за него

 5. Свобода собі приписує успіхи своїх попередників, школи і садочки почали будувати ще при Чернілевськом, а брехло Сімчишин приписав їх собі

  • Свободівські посіпаки мастаки приписувати собі чужі заслуги, оговорювати людей. У них вже набирає масовості звільнення нормальних господарників які не бажають з “дітьми кащея” працювати. Парк, міськсвітло на черзі зеленбуд і так піде до зими. А далі біда буде якщо в зиму без Нестерука залишаться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.