У Кам’янці-Подільському за вигуки, оплески та розмови по телефону можуть вигнати із сесії міськради

Під час 11 сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати ухвали зміни до Регламенту, які встановлюють більш жорсткі рамки поведінки не лише для депутатів, але й для всіх присутніх.

20160428_091923

Так, у пунктах 3.8.6 та 3.8.8 вказано, що під час пленарних засідань або постійних комісій міської ради депутати та присутні особи не повинні заважати промовцям і слухачам «вигуками, оплесками, вставанням, розмовами по мобільних телефонах тощо». Якщо присутній своєю поведінкою заважає проведенню сесії чи комісії головуючий має винести попередження, після повторного зауваження протягом дня головуючий, за згодою більшості депутатів, пропонує порушнику залишити зал до кінця засідання.

«Якщо депутат або присутня особа відмовляється залишити зал, головуючий на засіданні припиняє засідання до виконання порушником дисципліни його вимоги.  У таких випадках, за більшістю голосів від кількості присутніх у залі депутатів, сесія або постійна комісія міської ради може прийняти рішення про позбавлення депутата або присутньої особи права брати участь у засіданні сесії або постійної комісіях протягом дня», – йдеться у змінах до Регламенту.

Також інформація про «вигнанця» буде оприлюднена у засобах масової інформації.

Ініціатором таких змін виступив голова депутатської фракції «Відродження» Валерій Слободян. Він заявив, що засідання земельної комісії зриваються через порушення дисципліни.

«Я не бачу в чому проблема. Виходить, що депутати мають дотримуватись етики й дисципліни, а присутні мають хамити, грубити, кричати? Це процедурне питання, воно є у всіх регламентах міст. Я не бачу тут ніяких утисків прав громади, людей чи інших присутніх. Присутній має робити те, що йому наказали ще в дитячому садочку, школі  – бути вихованим і не заважати людям працювати», – резюмував Валерій Слободян.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. З’явилась книжка з детальними інструкціями, як зробити сільський водоканал та налагодити систему водопостачання у селі:

    http://despro.org.ua/upload/medialibrary/DESPRO_2016_Silske_vodopostachannia_Posibnyk_%20ta_Dodatky.pdf

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.