На Хмельниччині за два останніх роки підприємствами комунальної теплоенергетики зекономили 48,3 млн.м3 природного газу

Минулого року на Хмельниччині  реконструйовано 56 котелень та 85 котлів, 42 котельні переведено на альтернативні види палива: 34 працюють на дровах та пілетах, 8 – на вугіллі.

Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ігор Ялоха.

У Хмельницькому для зменшення втрат теплової енергії у зовнішніх теплових мережах впроваджуються незалежні схеми теплопостачання – виводяться з експлуатації потужні водонагрівальні котли та встановлюються котли окремо на опалення та гаряче водопостачання, виводяться з експлуатації магістральні теплові мережі та встановлюються котли у центральних теплових пунктах, міні-котельні та індивідуальні теплові пункти.

Підприємства комунальної теплоенергетики стовідсотково оснащено лічильниками технологічного обліку тепла. Підприємства водопровідно-каналізаційного господарства на 96% забезпечено технологічними лічильниками обліку води та на 90% – лічильниками обліку стоків. За рахунок різних джерел фінансування встановлено 1460 будинкових засобів обліку теплової енергії або 63% до потреби (6 місце в Україні), що дозволяє зменшити споживання теплової енергії до 30 відсотків.

За результатами вжитих заходів за 2 останніх роки підприємствами комунальної теплоенергетики області зменшено на 25,5% споживання і зекономлено 48,3 млн.м3 природного газу, у тому числі, за 2015 рік – 17,2 млн.м3 або 10,8 відсотка.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.