На Хмельниччині Антимонопольний комітет рекомендує державним адміністраціям посилити контроль за перевізниками

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало районним державним адміністраціям Хмельницької області посилити контроль за перевізниками, які періодично, без поважних причин, здійснюють зрив рейсів на приміських маршрутах.

За наявною інформацією, ряд перевізників, що здійснюють приміські перевезення, не забезпечують регулярність руху автобусів на маршрутах згідно з розкладом руху, а окремі зривають рейси без поважних причин.

Враховуючи специфіку окремих маршрутів, суб’єкти господарювання – перевізники можуть займати монопольне (домінуюче) становище на таких маршрутах та частково або повністю відмовляти у наданні послуг перевезення, зловживаючи своїм становищем на цьому ринку, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів (пасажирів).

Зі свого боку районні державні адміністрації не здійснюють належного нагляду за діями перевізників, які систематично зривають рейси або не забезпечують належну регулярність руху, і тим самим створюють їм підґрунтя для вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.