Автор петиції про заборону будівництва церков УПЦ МП бачить себе керівником хмельницького департаменту архітектури

Сьогодні на засіданні громадської ради заступник міського голови Андрій Бондаренко представив кандидата на посаду начальника департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міськради Олександра Чорнієвича. Як зазначив посадовець, це вже друга кандидатура на цю посаду, оскільки перша не мала підтримки громадськості.

Пан Чорнієвич родом з міста Дубно Рівненської області. Має досвід управлінця та досвід роботи у комунальній сфері. За фахом інженер-геодезист, закінчив Львівську політехніку. Працював головним інженером у львівському комунальному підприємстві “Айсберг”, що займається обслуговуванням житлового фонду, виконував обов’язки директора. Пізніше працював у приватній фірмі на залізниці та в іноземному підприємстві, що займалось ремонтними роботами на трасі Київ-Харків.

2016-04-26-60

Він заявив, що головний архітектор не має нічого підписувати без відома директора департаменту.

“Це дійсно складний департамент, в нього входить три управління. Але ми відповідаємо за вигляд та центр міста, який не має бути спотворений всякими “свічками”, що будуються. Коли 3-4 поверхова забудова, а поряд з’являється “махіна” і людям важко пройти”, – наголосив Чорнієвич.

Також кандидат на посаду заявив, що вирішення земельних проблем простих хмельничан має бути приорітетним питанням для всіх підпорядкованих йому підрозділів.

Дотримання архітектурного ансамблю Чорнієвич вважає небхідністю, не зважаючи на те, що місто розбудовувалось у різні часи. Визнає наявну проблему із незаконними забудовами, незатвердженими межами парків та скверів, малими архітектурними формами, застарілим генеральним планом.

“Департамент повинен організовувати роботу, контролювати надання послуг всіма управліннями йому підпорядкованим. Та відповідати за це головою. Якщо не виконуєш, не справляєшся, якщо у тебе не вистачає сили – визнай це і піди з цієї посади”, – заявив Чорнієвич.

За його словами, за неправомірні рішення у галузі містобудування попередні керівники мають бути не тільки звільнені, а й притягнені до відповідальності.

На одному з сайтів пошуку роботи можна знайти резюме Олександра Чорнієвича як інженера-геодезиста. Там зазначений його досвід роботи та бажана заробітня плата від 5 тисяч гривень. Відповідаючи на запитання присутніх на сьогоднішньому засіданні громадської ради, він озвучив свій майбутній посадовий оклад – 2030 гривень.

Крім цього, на сайті петицій e-dem.in.ua Чорнієвич 9 лютого 2016 року зареєстрував петицію до Хмельницької міської ради про заборону будувати церкви московського партіархату у Хмельницькому.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 32

 1. А що…. Лице з “інтелектом”, одразу видно зі “свободи”, значить “надо брать”…

 2. Петиція про заборону церков УПЦ МП мабуть стала визначальним фактором у призначенні цього чоловіка… Що ж – зміна назви вулиці Рибалка на Бандери, зміна назви вулиці українського, львівського публіциста Ярослава Галана, заборона будівництва неугодних політикам – радикалам церков, побиття журналістів стають головними вказівниками – це “С В І Й”…
  А професіоналізм, чесність – це властиве лише “унтерменшам”…

 3. А що в Хмельницькому немає спеціалістів на цю посаду, треба брати з інших областей ? З закордону ще б запросили. Дістало вже все, місто гіршає з кожним днем – свобода рулить………

  • Це складний департамент, був один хмельницький кандидат – він відмовився, бо краще займатися своїм бізнесом, ніж боротися з мафією, яка лишилася від попередньої влади

   • Наівній Ірині – Ті хто насправді керували процесом при попередній владі і створили за останні роки справжній Б Е С П Р Е Д Е Л у галузі будівництва та землевпорядкування в місті залишилися і продовжують досить успішно цим займатися (звичайно для себе та своїх). Їхні позиції тільки укрепилися (це видно по тому, що робиться на вулицях міста). А цей тільки ширма, як і мер.

  • він не запрошений, він вже два роки в Хмельницькому живе.

 4. А в какие церкви тогда ходить? В раскольничьи (разделения) нельзя:

  К Римлянам 16:17 (BLB)
  Умоляю вас, братия, остерегайтесь производящих разделения и соблазны, вопреки учению, которому вы научились, и уклоняйтесь от них;

  Может в секты? А может быть эти люциферовские “борцы за волю и независимость” после того как нам заменили в названиях улиц с наших Героев на своих недобитков, придут в церковь и поменяют изображения Иисуса Христа на иконах на изображения бафомета? До чего еще додумаются эти псевдо-патриоты.
  Ах, да забыла. Свою продажность они умудрились поменять на патриотизм. Гении.

  • Цікаво у цьому контексті від вас почути, де саме (вкажіть, будь ласка, вірш з Біблії) написано про те, що саме православна деномінація (зокрема, Московського Патріархату) – істинна? Адже ця конфесія так само розділяє християнство. І це така сама секта, як і інші конфесії. Так у чому ж різниця? Хіба у ступені промивки мозку. Московити цю промивку звилин вірян роблять краще.

 5. 26 років… ви серйозно ? його зачмирять за пару місяців він сам піде ))

 6. За 5 років – три робочі місця. Спритний хлопець! А найбільше розвеселила назва фірми – “Айсберг”. Мабуть, утепленням житла промишляли. Симчишин формує свою команду маргіналів швидше, ніж можна було сподіватись. Що ж, на те він мер, і справи його – “мерські”.

  • оклад + премія 100% від окладу + надбавка 100% від окладу + доплата за ранг (60-100 грн)

   • зауважу, що премія за квартал, якщо втримає показники . Надбавку 100% перегнули як і доплату за ранг для початківця в місцевому самоврядуванні.

    • про які показники йдеться )) про надбавку перегнув дійсно, вона біля 50% від окладу, премія щомісяця від 90 до 110 % від окладу в залежності від посади, доплата за ранг у відсотках від мінімальної заробітної плати, десь у тих межах

 7. Посадовий оклад 2030 грн.??? І він за нього буде чесно працювати?

 8. Шановні, людина ще не приступила до своїх обов’язків, а ви її вже паплюжите як тільки можна – оце логіка нашого народу, краще, щоб все було як раніше, щоб розкрадали бюджет міста і всі лишалися на своїх місцях. Таке враження ніби вам щось перепало з їхнього корита!

 9. Да, серйозна заява щодо архітектора. Ви спочатку найдіть його. Хто із толкових спеціалістів захоче там працювати…. От йолуп….

 10. а розуму як у равлика

  • а чи відомо вам що у равликів мозок розділений на чотири секції, завдяки цій властивості вони мають здатність до мислення. Равлики навіть можуть приймати різні рішення, що базуються на їх життєвому досвіді

 11. Это капец!!! Если назначат.. Просто нет шансов что он справится!! Вообще, даже теоритически. Что тут не понятного

  • з чим йому справлятись ? всю роботу виконують підпорядковані управління які по факту окремі організації, керівник департаменту “смотрящий” від мера )) нічого не робить – відповідальності не несе, дуже зручна посада 🙂

 12. особливо подобається петиція про заборону московських церквів.Московські нехай в Московії будуть.не раз чула їхні проповіді.вони проповідують ненависть до всього українського.

 13. знову Свобода протягує своїх людей за політичними критеріями. Бідне наше місто з такими керівниками. Хотіли Симчишина – їжте.

  • їмо, і дуже задоволені. 58% мешканців міста позитивно оцінюють роботу мера. в місті вперше почали будувати диитячі садки, в квітні роблять капітальний ремонт доріг, безкоштовний травмпункт і реанімація, нічні тролейбуси.
   6% дурнів оцінюють роботу мера. 6% андріїів і тролів.

 14. Ще є хитрий лис Певнев, який також зацікавлений в свому бізнесі. Вони і розводять СЕМА бо він не далекий! Місту буде гаплик з такими помічниками депутатами і мріячем Симчишеним!!!

  • А хитрий лис, кум наймолодшого зама. Вони вриють місто. Вже почали з парку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.