Кандидат на медицинське крісло Ткач: грубість у взаєминах лікаря та пацієнта неприпустима

Сьогодні громадська рада при підтримала кандидатуру Бориса Ткача на посаду начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради.

Ткач запевнив, що його майбутня робота буде базуватись на принципах людяності, відкритості та прозорості. Він наголосив, що грубість у взаєминах лікаря та пацієнта – неприпустима.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Також він заявив, що буде боротись із корупцією та отриманням неправомірної вигоди лікарями завдяки впровадженню системи електронних закупівель Prozorro. Але й водночас зазначив, що зараз не завжди є можливість повністю надати допомогу безкоштовно, іноді пацієнту дійсно необхідно придбати потрібні медикаменти, оскільки в лікарнях їх немає. Проте вимагання коштів за операцію неприпустиме.

Відповідаючи на одне з запитань, Борис Ткач запевнив, що кадрова політика і призначення керівників медичних закладів міста – компетенція міського голови, а він може тільки давати поради після консультацій з колективами лікарень.

Одною з перших реформ на посаді Ткач планує зробити безкоштовним обстеження для мешканців міста на магнітно-резонансному томографі, який був придбаний за кошти з міського бюджету.

У разі призначення на посаду начальника управління охорони здоров’я, Ткач планує продовжуати працювати на півставки на посаді лікаря-нейрохірурга і мати чергування.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Молодець, успіхів та бажання навести порядок після цих горе керівників та жидів.

  2. Змахує на дебілоіда

  3. Тра або оселедець збрити, або шаровари вдіти.

  4. Брехня! Ніколи не повірю що лікарі перестануть брати хабарі. І медицина буде хоч на половину безкоштовна! Це все була бла Ткача! Бреше аж гидко читати! Ось хотів би після його приходу побачити хоть одного чи два звільнених хірурга за взятку! Вони ж кожного дня беруть тисячами хабарів в він відірве їх від корита …. ржу!

  5. Брали, беруть і будуть брати – бо зарплата мала! Прогодуй сім’ю на 3000 грн. Зробіть їм ЗП від 6000 грн. (для невеликих міст) і от тоді вимагайте від них чесності, саджайте, обурюйтесь, бризхкайте слиною, а до поки заробляють вони дулю з маслом – то не пизд*ть тут.

  6. дай заробітну плату у 10тис.гр. все одно будуть брати хабарі і ми будем купувати ліки.

  7. Hе знаючи людини, поливати її брудом і є головною ознакою дебілоїдів.
    Дайте людині можливість довести що її слова і дії – єдине ціле, а вже потім судіть.

  8. Люди! Да не давайте вы взятки! Давайте все будем бороться,а если давать,то через определенные органы! Учить их надо!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.