На Хмельниччині у ході перевірок відшукали понад 30 мільйонів гривень несплачених податків

З початку  року фахівцями Державної фіскальної служби у Хмельницькій області проведено 45 документальних перевірок ризикових суб‘єктів господарювання. В усіх випадках виявлено порушення податкового законодавства. Про це повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

За результатами цих заходів донараховано узгоджених податкових зобов’язань на суму 32 мільйони гривень.

До бюджету уже надійшло 9 мільйонів гривень.

Також у ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкту оподаткування з податку на прибуток на 5,8 мільйона гривень та залишків від’ємного значення ПДВ, які включаються до податкового кредиту, на 1 мільйон гривень, що позитивно вплине на сплату поточних платежів при декларуванні податкових зобов’язань платниками податків в наступних звітних періодах.

 

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

 1. Цікаво, а Хмельницька ТВК хіба не серед ризикових суб‘єктів господарювання? Там бюджет понад 4,7 млн грн, а товарів і послуг більш ніж на мільйон? А Хмельницька обласна? Хіба мало написано і сказано? Якщо для ДФІ передача документації на зберігання в архівні установи є перешкодою і вони не знають як до них дістатися, то нагадую, що згідно закону України про доступ до публічної інформації:
  “5. Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. ..” (кінець цитати)
  А адреса архіву відома: місто Хмельницький, вулиця Грушевського 99 (корпус 1).
  Це, якщо “загуглити”, то від провулку Маяковського 19/1 до будинку архіву вулицею Гагаріна напряму буде метрів 600-700, не більше.
  Можливо потрібна допомога нової поліції.
  І , на останок, запитання до Хмельницького міського голови : Олександре Сергійовичу! А вам що, не цікаво, як і куди були використані кошти місцевого бюджету , тобто кошти громадян міста Хмельницького, на останніх місцевих виборах в жовтні 2015 року?
  Будь-який новий керівник обіймаючи посаду починає з елементарного аудиту “папередников”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.