У Кам’янці-Подільському незавершений корпус ЦРЛ переобладнають під житло для учасників АТО

Таку пропозицію було розглянуто під час засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку  (голова С. Самсонюк ). У нараді взяли участь голова районної ради Борис Бец, його заступник Віктор Кривак та керуючий справами районної ради Юрій Шубарський.

У порядку денному першим було питання «Про розгляд звернення ТОВ «Будівельна компанія «Поділля-Трансбуд» щодо передачі незавершеного будівництва терапевтичного корпусу Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні по вул. Матросова, 30 в м. Кам’янець-Подільський для перепроектування та будівництва багатоквартирного житлового будинку на умовах дольової участі».

Під час обговорення член комісії Іван Громик вніс пропозицію: враховуючи інформацію, викладену у зверненні ТОВ «Будівельна компанія «Поділля – Трансбуд» та висновку до Звіту з технічного обстеження стану конструктивних елементів незавершеного будівництва терапевтичного корпусу по вул. Матросова, 30, ЦРЛ м. Кам’янець-Подільського де вказано, що цегляні стіни 5-го поверху в результаті не вжитих заходів консервації, під дією перемінних атмосферних впливів втратили структурну міцність і стійкість та підлягають технічному знесенню і приміщення в цілому перебуває  у критичному стані, буде доцільним вступити в дольову участі і в рахунок долі Кам’янець-Подільської районної ради передати їй перший поверх будівлі загальною площею до 800 кв. м., який в подальшому переобладанати під житлові квартири учасникам АТО та сім’ям загиблих бійців. Про це повідомив сайт районної ради.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.