Рейтинг університетів: ХНУ – 31 місце, КПНУ імені Івана Огієнка – 117

Видавничою службою «УРАН», на замовлення сайту Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів, 370 книжкових серій та 5,5 млн праць конференцій.

Станом на квітень 2016 року до бази даних Scopus включено 128 вищих навчальних закладів України. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з даними рейтингу, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Шевченка, Харківський національний університет ім. Каразіна та Львівський національний університет ім. Франка, що за рахунок більшої кількості публікацій та цитувань посунув з третьої сходинки Одеський національний університет ім. Мечникова.

П’яту та шосту сходинку посідають Чернівецький національний університет ім. Федьковича та НТУУ “Київський політехнічний інститут”. Донецький національний медичний університет ім. Горького Дніпропетровський національний університет ім. Гончара та НТУ “Харківський політехнічний інститут” посіли 7,8 та 9 місце рейтингу відповідно.

10-те місце посідає Національний університет “Львівська політехніка”.

Хмельниччину в рейтингу представляє Хмельницький національний університет – 31 місце, 223 публікації, кількість цитувань – 746 та Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – 117 позиція, всього 13 публікацій та 7 цитувань.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.