За I квартал промисловість Хмельниччини скоротилася на 2,1%

Обсяги промислової продукції Хмельницької області за підсумками січня–березня 2016р. скоротилися на 2,1%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня–березня 2015р. збільшився на 40,7%.

На підприємствах переробної промисловості в січні–березні 2016р. виробництво продукції зменшилось на 7,6%, у т.ч. у машинобудуванні – на 20,5%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 8,3%, у виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 2,3%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 42,6%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 37,9%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 9,4%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти січня–березня 2015р. збільшились на 4,2%.

У січні–лютому 2016р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 4,7 млрд.грн, з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 2,2 млрд.грн. У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (52,3%), виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (17,8%), виробництво ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (12,1%).

В області 39,8% від загального обсягу реалізованої промислової продукції належить підприємствам Хмельницького, 23,8% – Нетішина, 10,6% – Кам’янець-Подільського району.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.