Сьогодні атомники Нетішина вийдуть на акцію-протест

Хмельницькі атомники разом з працівниками усіх діючих атомних станцій України мають намір вийти під будівлю Міністерства юстиції України в знак протесту проти бездіяльності відомства у вирішенні питання безпідставного арешту рахунків держкомпанії  «Енергоатом».

“26 квітня 2016 року о 14:00 працівники всіх атомних електростанцій України вийдуть на акцію протесту під Міністерство юстиції України (Київ, вул. Городецького, 13). Атомники змушені вдатися до такого крайнього заходу – протесту з-за бездіяльності Міністерства юстиції України в розв’язанні питання безпідставного арешту рахунків НАЕК “Енергоатом”, – повідомляє прес-служба «Енергоатому».

“Наслідками прострочення зазначених платежів може стати затримка постачання ядерного палива на АЕС України, а отже, зупинки енергоблоків АЕС. Під загрозою виплата заробітної плати атомникам та виконання колективного договору”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, неодноразові спроби Атомпрофспілки вирішити проблему мирним шляхом”, на жаль, не увінчалися успіхом. За ініціативи профкому первинної профспілкової організації дп НАЕК “Енергоатом” колектив компанії вирішив вийти на акцію протесту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.