Заступник Хмельницького міського голови: плануємо зробити структурну перебудову управління економіки

Заступник міського голови Володимир Гончарук спільно з начальником управління економіки Оксаною Новодон, директором КП «Парки і сквери міста Хмельницького» Володимиром Лукіним та начальником ЖЕК№1 Василем Новачком відвідали Тернопіль.

В ході зустрічі поспілкувалися з начальниками управління економіки, міжнародного співробітництва та торгівлі Тернопільської міської ради. «Маємо, що переймати. Лише у Польщі Тернопіль має 4 міста побратими та 5 міст партнерів, налагодженні контакти з посольствами іноземних країн в Україні та міжнародними донорськими організаціями. Щодо торгівлі то МАФів в Тернополі в рази менше ніж у нас, існує чітка процедура демонтажу, яким займається муніципальна поліція. Відділ, який займається перевіркою діяльності комунальних підприємств відокремлений в окремий підрозділ. Управління економіки займається стратегічним плануванням та координацією взаємодії з бізнесом. Саме таку структурну перебудову плануємо ми зробити в управлінні економіки міської ради на найближчій сесії», – наголошує Володимир Гончарук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Молодці хлопці. З них буде толк

  2. Да такий толк, як з гамна пуля !!!

  3. правильною дорогою йдуть товаріщі! в Тернополі свобода прийшла до влади гола й боса, а зараз джипами і понтами більше нагадує регіоналів. Тож і наші їздять дивитися – як правильно все треба “реструктизувати” щоб на джіпа заробити.

  4. Так, так створюйте відокремлений відділ перевірок. Будете з патрохами здавати комунальні підприємства фіскальним органам. У цьому буде ваша допомога підприємствам, бо їх і так перевіряють всі кому тільки хочеться.
    А економіку реформувати будете з однією ціллю – трудовлаштувати своїх свободовців.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.