У Хмельницькому відзначили 30 річницю трагедії на ЧАЕС

Сьогодні у Хмельницькому відзначили тридцяті роковини аварії на другому енергоблоці Чорнобильської атомної станції. Зараз на Хмельниччині проживає близько 8,5 тисяч громадян, які постраждали від аварії на ЧАЕС.

Голова обласної ради Михайло Загородний зазначив, що під час аварії було забруднено 200 квадратних кілометрів Хмельницької області, але масштаби катастрофи могли бути значно більшими, якби тисячі добровольців не стали у двобій із радіоактивною небезпекою.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Сьогодні була виголошена подяка пожежникам, водіям, лікарям, працівникам органів внутрішніх справ Хмельницької області, які ризикуючи своїм життям в числі перших приступили до ліквідації наслідків аварії.

“Сьогодні ми повертаємось пам’яттю та серцем до тих трагічних подій 1986 року аби віддати шану тим, хто пожертвував найдорожчим. Тим, хто пішов у вічність заради життя та майбутнього нашого народу та всього людства”, – зазначив Михайло Загородний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.