Підозрюваний директор Красилівського агрегатного заводу виклав заставу 5 млн. грн, щоб не сидіти в СІЗО

Директор Державного підприємства «Красилівський агрегатний завод» Петро Королюк, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 410, ч.3 ст. 369 КК України, вніс грошову заставу у розмірі 5 млн. грн.

Про це зазначено в ухвалі Шевченківського районного суду м. Львова від 11 квітня.

Суд також поклав на підозрюваного ряд зобов’язань: прибувати до слідчого, прокурора, суду за кожною вимогою; не відлучатися із населеного пункту (м. Красилів, Хмельницької області), в якому він зареєстрований та проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Строк дії ухвали становить шістдесят днів – до 10 червня цього року.

Іншою ухвалою Шевченківський районний суд відсторонив Петра Королюка від посади  директора державного підприємства «Красилівський агрегатний завод» строком на 2 місяці.

Нагадаємо, що, згідно з матеріалами справи, пан Королюк підозрюється у тому, що він, будучи директором держаного підприємства «Красилівський агрегатний завод», діючи з корисливих мотивів та прямим умислом, за попередньою змовою групою осіб із заступником начальника логістики з технічного забезпечення – начальником Управління технічного забезпечення логістики командування Повітряних сил Збройних Сил України, командиром військової частин А3013 та заступником командира військової частини А3013, у період з літа 2015 року до 28 січня 2016 року організував злочин.

Зокрема, він керував підготовкою та вчиненням шляхом надання засобів та підкупу останніми злочину – викрадення 30 шт. виробів БДЗ-УСК (балкові утримувачі), залишковою вартістю 49 тис. 645,50 грн., які зберігалися на складі №10 технічної території військової частини А3013, якими розпорядився на власний розсуд.

Також Королюк 3 лютого 2016 року пропонував прокурору військової прокуратури Хмельницького гарнізону хабар у розмірі 23 тис. доларів США та 2 тис. євро за непритягнення його до кримінальної відповідальності, а також за повернення грошових коштів у сумі близько 70 тис. доларів, різною валютою, вилучених під час проведення обшуку.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.